Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Umarım bunu hepiniz okursunuz

wowo000

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2013
2.191
26
e-kitap dıyorlar ya 60TL yatrdım bankaya onu aldım içinde yazan tek şey masaj ve gunde 3er kez cüce palmiye kapsülü+çementu kapsülü+kızılyonca kapsülü günde 3er kez bunlardan alınacakmış ve masaj birde egzersiz yapın diyor sadece bu sadece bu inanabiliyormusunuz ? o kadar para verdim ve bildiğimizden başka birşey yazmıyor kitapta benden size tavsiye almayın o kitapı ve diğer hiçbirşeyi almayın ve inanmayın hepsi para tuzağı.ben biraz önce aktara gittim bu kapsülleriistedim iki genç çocuk vardı hapları vermediler bir türlü ve inatla ne içinistiyorsunuz ne için istiyorsunuz diye bin kere sordular HEMDE GÜLEREK kesin biliyorlardı ne için istediğimi aktarda olan onlar sonuçta..resmen dalga geçtiler bıktım artık bende alamadan çıktım sonra annem ve anneannem pskoljimi bozacağımı gğüslerin ameliyat dışında büyümeyeceğini söyleyip durdular ŞUAN AĞLIYORUM..senelerce insanlar zayıfsın deyip çöp gibisin çok zayıfsın ne göt var ne popo iyiki senin gibi değilim senin gibi zayıf olmak istemezdim kendime şükrettım dediler dalga geçti herkes ben lise sondayken bana ilkokul öğrencisi gibisin diyorlardı boyum uzun olmasına rağmen sonra pskoljim bozuldu 10 kilo aldım bu sefer aynı ey göğüslerim için yapıldı artık gerçekten pskoljim bozuldu ve herkesten nefret eder oldum ................. şuan ağlayarak kabullendim ki büyümüyor olmuyor deliricem o kadar takıntı yaptım ki akıl sağlığını kaybetceksin diyor annemler bende bugun kabullendim büyümüyorlar estetik dışındada yöntem yok...

e-kitap dıyorlar ya 60TL yatrdım bankaya onu aldım içinde yazan tek şey masaj ve gunde 3er kez cüce palmiye kapsülü+çementu kapsülü+kızılyonca kapsülü günde 3er kez bunlardan alınacakmış ve masaj birde egzersiz yapın diyor sadece bu sadece bu inanabiliyormusunuz ? o kadar para verdim ve bildiğimizden başka birşey yazmıyor kitapta benden size tavsiye almayın o kitapı ve diğer hiçbirşeyi almayın ve inanmayın hepsi para tuzağı.ben biraz önce aktara gittim bu kapsülleriistedim iki genç çocuk vardı hapları vermediler bir türlü ve inatla ne içinistiyorsunuz ne için istiyorsunuz diye bin kere sordular HEMDE GÜLEREK kesin biliyorlardı ne için istediğimi aktarda olan onlar sonuçta..resmen dalga geçtiler bıktım artık bende alamadan çıktım sonra annem ve anneannem pskoljimi bozacağımı gğüslerin ameliyat dışında büyümeyeceğini söyleyip durdular ŞUAN AĞLIYORUM..senelerce insanlar zayıfsın deyip çöp gibisin çok zayıfsın ne göt var ne popo iyiki senin gibi değilim senin gibi zayıf olmak istemezdim kendime şükrettım dediler dalga geçti herkes ben lise sondayken bana ilkokul öğrencisi gibisin diyorlardı boyum uzun olmasına rağmen sonra pskoljim bozuldu 10 kilo aldım bu sefer aynı ey göğüslerim için yapıldı artık gerçekten pskoljim bozuldu ve herkesten nefret eder oldum ................. şuan ağlayarak kabullendim ki büyümüyor olmuyor deliricem o kadar takıntı yaptım ki akıl sağlığını kaybetceksin diyor annemler bende bugun kabullendim büyümüyorlar estetik dışındada yöntem yok...

durumunu çok ii anlıyorum nerdeyse bende aynıyım çünkü ki ben bide minyon tipliyim hala küçük çocuk görürler beni kuzenlerim arasında da aynı durumdayım hep kıyaslanmadm başkalarıyla öncelikle şunu sölicem bu şekilde gerçeten psikolojini bozarsın ve daha da kötü olursun insanların dediklerini takmamaya çalış lütfen çünkü sana zarar olmasın göğüs olmasın kalça olmasın insanlar hastalıklarla uğraşıyor hastanelerden çıkamıyor öyle düşün ve haline şükret bence canm ..

yuyucum napıyosun sen kendine gel lütfen .......................

tamam bizdede yok bizde isterdik fıstık gibi plmayı ama napalım rabbim böyle nasip etmiş ama bizde olmayan göğüslere sahip olup yürüyemeyen duyaman konuşamayan allah korusun hastanelerden çıkamayan bi ton insan var allaha büyük gelir sözlerin önce dur haline şükret canım bu kadar takıntı yapma mevlam kaderimizi güzel eylesin onlar olunca sanki hiç sıkıntımız olmayacakmı çokmumutlu olcaz???
yapma lütfen silkelen kendine gel ayrıca bukadar umutsuzda olma derim

sabret mevlam neyler ne eylerse güzel eyler.............................

Cok haklisini ikinizde cok tesekkur ederim allaha sukur tabiki ama insan kotu oluyo iste o an dusunemiyo boyle ve GERCEKTEN İNSANLAR COK KOTU NİYETLİ SENDE VAR TAMAM AMA BİZİM GİBİ OLMAYANLARLA NEDEN DALGA GECİYORSUNUZ haksizmiyim :KK43: cok uzuluyorum ya cok isterdim buyusunler normal olsunlar.sevgilim olsa yada evlensem dolgulu sutyene aldanip icinin bos olugunu anlayinca benden sogicagini dusunuyorum gogusum olsa beni daha cok sever diye dusunuyorum ki oyle degil mi hep kim ne derse desin malesef bu boyle daha cekici buluyorlar daha cok kanlari isiniyor :'(

Tatlım sevgilin ya da kocan göğsün olsa seni daha çok sevmez. Sevgi o kadar çok zor bulunan bir şey ki göğüsle alakası yok. Yoksa 90 60 90 olup da bu kadar sevgisizlikten ilgisizlikten ağlayan kadın olmazdı. Bu senin durumunu abartmandan ileri geliyor. Benim de göğüslerim çok küçüktür ve bunu aşmanın en güzel yolunu buldum. Kendi ağzımla ayy benim de 13 yaşındaki kızlar gibi küçücük göğüslerim var tek avantajım karnıma inmeyecek ileride yazın peçete alıp altlarını silmiyorum diyorum. Kimse bu lafımın üzerine laf edemiyor. Hem hadlerine değil hem de özgüvenimi göstermiş oluyorum. Bir şey saklarsan ortaya çıkar. Olan bir şeye kimse işte orada demez.

Dolgulu sütyenle bile olsa erkekler merak etme onun gerçek olup olmadığını anlar diyelim ki anlamamasından korkuyorsun nişanlarnın yanında bir gün çoook geniş bir t-shirti sütyensiz giyersin şöyle markete gidiormuş tarzı yaparsın spor giyinirsin o zaman çaktırmadan mesajı alır. diyelim ki aaaa senin göğüslerin de yokmuş dedi, estetikle ilgili espri yaptı ya da laf dokundurdu iki seçeneğin var. 1- Allah'a şükredip bir an önce öyle bir adamdan ayrılmak. 2- Zevk alıp vermede bir işlevi yok sen kendi küçük şeylerini düşün dersin. (çok sert :KK9:)

Son düzenleme:
Tatlım sevgilin ya da kocan göğsün olsa seni daha çok sevmez. Sevgi o kadar çok zor bulunan bir şey ki göğüsle alakası yok. Yoksa 90 60 90 olup da bu kadar sevgisizlikten ilgisizlikten ağlayan kadın olmazdı. Bu senin durumunu abartmandan ileri geliyor. Benim de göğüslerim çok küçüktür ve bunu aşmanın en güzel yolunu buldum. Kendi ağzımla ayy benim de 13 yaşındaki kızlar gibi küçücük göğüslerim var tek avantajım karnıma inmeyecek ileride yazın peçete alıp altlarını silmiyorum diyorum. Kimse bu lafımın üzerine laf edemiyor. Hem hadlerine değil hem de özgüvenimi göstermiş oluyorum. Bir şey saklarsan ortaya çıkar. Olan bir şeye kimse işte orada demez.

Dolgulu sütyenle bile olsa erkekler merak etme onun gerçek olup olmadığını anlar diyelim ki anlamamasından korkuyorsun nişanlarnın yanında bir gün çoook geniş bir t-shirti sütyensiz giyersin şöyle markete gidiormuş tarzı yaparsın spor giyinirsin o zaman çaktırmadan mesajı alır. diyelim ki aaaa senin göğüslerin de yokmuş dedi, estetikle ilgili espri yaptı ya da laf dokundurdu iki seçeneğin var. 1- Allah'a şükredip bir an önce öyle bir adamdan ayrılmak. 2- Zevk alıp vermede bir işlevi yok sen kendi küçük şeylerini düşün dersin. (çok sert :KK9:)
kesinlikle sana katılıyorum :)

bişey yazmıcaktım ama
1. o e-kitapta bizim bildiğimizden farklı bişey olmıcağını ben zaten yazmıştım burda.ha uygularsan bu konudaki en güçlü bilgileri bulup yazmış orası ayrı.
2. Ben eminim ki ya off büyüsünler demekten,bi de 3-5 gün basit şeyler yapmaktan başka bi çaban,çalışman olmamıştır bu konuda.kendi kendilerine durduk yere niye büyüsünler ki?bişeyler yapanlar büyüttüğünü söylüyo.hiçbişi yoksa intromtrack in açtığı konu var,mis gibi örnek işte önünde.
3. Valla aktardaki iki salağın hareketine bile takıcak hale gelmişsin.bu kadar kafaya takmaya değmez hiçbi mevzu,kendine yazık.
4. sevgi meselesi o kadar basit değil.

Hiç kendini üzme canım böyle bir şey için. Geçenlerde bir arkadaşım zayıfladığından ve göğüslerinin sarktığından bahsetti. Gayet de iri güzel göğüsleri vardı. Aman abartıyosun dedim ama bir baktım ki gerçekten de sarkmış ve büyük olmalarına rağmen hiç de güzel durmuyorlardı. Büyük ve füze gibi göğüslere sahip olmak ne yazık ki çok da mümkün değil, iyi bir bakım ya da hiç kilo alıp vermemeyi gerektiriyor.Çünkü vücut ne kadar sıkı olursa olsun o boyuttaki göğüsler iyi bakılmadığı zaman 2- 3 kilo verdiğinde bile sarkıyolar ve kilo alındığında eski diriliğine kavuşamıyorlar.Teyzem 34 yaşında ve 75 beden göğüsleri var ama hala dimdikler ve rahatça sütyensiz gezebiliyor. Göğüsleri büyük olan yaşıtlarının şimdi hiçbiri o diriliğe sahip değil. Erkeklerin göğüslerin büyüklüğünden daha fazla dikkat ettikleri bir şey varsa o da göğüslerin diriliğidir. Çoğu erkek sırf büyük diye diri olmayan bir göğüsü çok büyük olmayan ama diri bir göğüse tercih etmez. Çünkü diri göğüs sağlıklı olduğunun işaretidir :KK66:

Cok haklisini ikinizde cok tesekkur ederim allaha sukur tabiki ama insan kotu oluyo iste o an dusunemiyo boyle ve GERCEKTEN İNSANLAR COK KOTU NİYETLİ SENDE VAR TAMAM AMA BİZİM GİBİ OLMAYANLARLA NEDEN DALGA GECİYORSUNUZ haksizmiyim :KK43: cok uzuluyorum ya cok isterdim buyusunler normal olsunlar.sevgilim olsa yada evlensem dolgulu sutyene aldanip icinin bos olugunu anlayinca benden sogicagini dusunuyorum gogusum olsa beni daha cok sever diye dusunuyorum ki oyle degil mi hep kim ne derse desin malesef bu boyle daha cekici buluyorlar daha cok kanlari isiniyor :'(

Üzülme her insan bir değil. Kimseyi de takma herkes önce kendine baksın..
Ama gögüs büyütme konusunda ameliyatsız çözüm yok deme bende büyütmeye çalışıyorum psikolojimi kötü etkiledin şuan:KK43:(

bişey yazmıcaktım ama
1. o e-kitapta bizim bildiğimizden farklı bişey olmıcağını ben zaten yazmıştım burda.ha uygularsan bu konudaki en güçlü bilgileri bulup yazmış orası ayrı.
2. Ben eminim ki ya off büyüsünler demekten,bi de 3-5 gün basit şeyler yapmaktan başka bi çaban,çalışman olmamıştır bu konuda.kendi kendilerine durduk yere niye büyüsünler ki?bişeyler yapanlar büyüttüğünü söylüyo.hiçbişi yoksa intromtrack in açtığı konu var,mis gibi örnek işte önünde.
3. Valla aktardaki iki salağın hareketine bile takıcak hale gelmişsin.bu kadar kafaya takmaya değmez hiçbi mevzu,kendine yazık.

Bahar tamamen katılıyorum şu yazdıklarına .. ayrıyetten eklemek istyorum canım sevgilim var şu an ondan önce bende çok utanrdım bu göğüslerle kim bana bakar diye ama inan seni sevince herşeyini, herşeyinle seviyor buna garanti verebilirim işte.

Hepiniz cok haklisiniz kizlar kusura bakmayin o gun pskoljim cok kotuydu onlari yazarken insallah buyur hepimizinki kizlar

bişey yazmıcaktım ama

Canim ben ozel mesaj atamiyorum henuz o yuzden burdan cevap veriyim.insanin hassas oldugu bi konuda oyle dalga gecmeler pskoljik olarak kotu etkiliyor ama haklisiniz herseyi kafaya takmamam lazim ve evet sevgi meselesi o kadar basit degil her insanda sevmeyi bilmiyor insallah hepimizi cok seven eslerimiz olur.evet o e-kitaptan aldim ama deneyin sonra olmazsa para iadesi diyor bakalim birseyler yapmaya calisacam

canım bu tür insanlar kompleksli insanlar kendi kusurlarını görmez ama başkalarının moralini bozmak için şuursuzca konuşurlar hayatta tek önemli şey vardır o da sağlık malesef hayatta her şey istediğimiz gibi olmuyor ama eminim senin de başkalrının gıpta ettiği özelliklerin vardır sana tavsiyem kendi doğrularından şaşma ve herkezin lafını ciddiye alma

Haklisin canim saglik cok onemli Allaha sukur saglikliyiz gerisi cokta onemli degil

E kitabin pismanlik olduğunu bir arkadasim da alarak öğrenmiş oldu :) doğal yöntemlerle olmuy diye diye parayi basti hem parasi gitti hem hayali. Simdi çaylardan iciyor sadece ne olacak görelim bakalim..

X