Uluda'a giden var m?

yELiiizz

Guru
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2007
634
4
kızlar uludağa giden varmı ben gitmeyi düşünüyorum da.herşey dahil otele gidicem ama kayak malzemesi kiralama olayları falan çok pahalı mıdır yazar mısınız

uludağa her sene tatillerde ailecek gidiyoruz en son ramazan bayramında gittik...belli bir maliyet var kayak hocası vs.gibi ama bu sene çok uygun.

nedir mesela biraz örnek verebilirmisiniz tl olarak
birde ne götürmek gerek giysi olarak rastgele ne giyiyorsak o mu yoksa giysileri de mi oradan alıyoruz
teşekkürler

gitmeden önce kar pantalonunu, kar montunu, kar botunu yada karda rahat yürüyebileceğin botunu ve kar gözlüğünü mutlaka al. yanında polar,bere eldiven kalın çorap fln bulunsun. gündüz zaten genelde aynı şeyleri giyeceksin gece çıkmak için hoş bişeyler al. kayak malzemelerine gelince ordan kiralayacaksın zaten çoğu otelin içinde ama dışarda olanlarda var.kayak hocası grup yada birebir ders veriyo, grup tercih et. birde ders ve malzemeler için pazarlık et ben üniversite gezisiyle gitmiştim bilkentli diye bi güzel kazıklamışlardı ama yapacak bişey yoktu o hafta herkes aynı fiyatı veriyordu. birde otel olarak ağaoğlu,alkoçlar yada grand yazıcıyı tercih et. alkoçların arkasındaki pist hem acemilere daha uygun hemde daha güzel, hareketli. kaymasan bile o teleskiyle yukarı çıkıp sucuk ekmek yiyip sonrada sıcacık sahlep içmeyide unutma. bu arada gideceğin tarih bellimi ünlülerin sahnesi olan tarihler seçmeye çalış ve 1.mi 2.mi bölgeye gideceksin bilmiyorum ama bu dediğim yer daha eğlenceli(hangi bölge hatırlamıyorum öbür taraf pek sessiz sakin).. iyi tatiller. söylemeyi unutuyordum kişi başı 1000 ytl rahat harcanıyo(akşamlarıda çıkarsan)

Son düzenleme:
süpersin ya çok sağol canım benim belli değil senin dediklerinde yer bulur bulmaz gidiyorum by by

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…