ultrosonla ilgili bilgi lütfen

senemcik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2007
354
2
41
slm canlarım .
bakın ne sorucam ben 10 + 6 hamileyim pazartesi şu anki doktorumla 2. kontrolüm var.ilk gittiğimde dr. (buca doruktan şükran hanım) bana dediki alltan bakalım ultrosonla daha net görürüz dedi ben istemedim anlayışla karşılayıp karnımdan ultrosonla baktı o hafta zaten sadece kalp atışlarını gördük.burda okuduğum kadarı ile 12-13 haftalık hamile arkadaşlarım bebeşlerini azda olsa net görebiliyorlarmış.sormak istediğim canlarım ultrosonla alttanmı yoksa normal mi baktırıyorsunuz...:1hug:a.s.:nazar::enbuyukkk:

slm canlarım .
bakın ne sorucam ben 10 + 6 hamileyim pazartesi şu anki doktorumla 2. kontrolüm var.ilk gittiğimde dr. (buca doruktan şükran hanım) bana dediki alltan bakalım ultrosonla daha net görürüz dedi ben istemedim anlayışla karşılayıp karnımdan ultrosonla baktı o hafta zaten sadece kalp atışlarını gördük.burda okuduğum kadarı ile 12-13 haftalık hamile arkadaşlarım bebeşlerini azda olsa net görebiliyorlarmış.sormak istediğim canlarım ultrosonla alttanmı yoksa normal mi baktırıyorsunuz...:1hug:a.s.:nazar::enbuyukkk:
bebek küçükken alttan bakılıyor ama bebek büyüdükten sonra zaten doktor kendisi yukardan bakmaya başlıyor alatan bakmanında bi sakıncası yok bu arada zaten doktor bakarken çok dikkatli oluyor tam olarak sokmuyo bile bebek zarar görmesin diye.ben 10 haftaya kadar alttan baktırdım daha sonr doktorum alttan bakmaya gerek yok artık bebeğin büyüdü yukardan baka biliriz dedi.

slm canım ben 10 haftalıkken gördüm bebişimi çok netti ellerini ve bacaklarını bile oynatıyodu karından baktı banada hiç alttan bakmadı şuana kadar seninkide görünür artık karından bakılınca

hem 6 haftalikken hemde 11 haftalikken alttan bakmisti doktorum bana .ilkinde yalnizca kalp atisi vardi ama ikincisinde oldukca netti,bebeisin herseyini göstermisti bize doktorum..hatta cinsiyetinin ne oldugunu bile söylemisti cünkü cok net görünmüstü hersey.

ama digerleri hep karnimdan oldu..büyük ihtimalle doktoruna göre degisiyordur ikisindede fark yoktur heralde

ewet canlarım
doktorum daha çok minik istersen alltan bakalım daha net görünür dedi.ben istemeyince normal baktı.bu ay gideceğimizde tam 11 hafta dolmuş olcak inşallah daha net görürüm.zaten doktorumda isterseniz 20 gün sonra gelin daha büyümüş olur dedi biz kontrolü bekledik.pst inş.görücem bebeğimi çok heyecanlandım bak şimdi.birde bakarsınız cinsiyetini söylermiş erkenden arkaşımın gibi...:nazar::emir_bebek:

hem 6 haftalikken hemde 11 haftalikken alttan bakmisti doktorum bana .ilkinde yalnizca kalp atisi vardi ama ikincisinde oldukca netti,bebeisin herseyini göstermisti bize doktorum..hatta cinsiyetinin ne oldugunu bile söylemisti cünkü cok net görünmüstü hersey.

ama digerleri hep karnimdan oldu..büyük ihtimalle doktoruna göre degisiyordur ikisindede fark yoktur heralde

çilekçim senin alttan bakınca söylemiş cinsiyetini erkenden.ama ultrosondada erken söyleyebiliyorlarmış diye biliyorum.hayırlısı allahtan kız erkek farketmezde insan merak ediyor ney diye..

çilekçim senin alttan bakınca söylemiş cinsiyetini erkenden.ama ultrosondada erken söyleyebiliyorlarmış diye biliyorum.hayırlısı allahtan kız erkek farketmezde insan merak ediyor ney diye..

hayatim dedimya doktorum daha rahat görürüz diye alttan bakmak istemisti bana..yani eminim karindan bakiliincada görülür.
saglikl agelsin insl. bebegin gerisi hic önemli diil..ama her nekadar böyle desekte merak iste illaki istiyor insan ögrenmeyi cinsiyetini..:emir_bebek:

Kizlar biz 7+6 iken dr gittik hiç alttan bakmadi gayet net gördük hatta ben nefesimi tutunca kalp sesini net olarak dişardan duduk.kalbinin pit pit çarpişini, kafasini kol ve bacak ayrimini hep gördük.

X