ultrasonda kalp atışını görenler yardım

giznur

GİZem ve ELvin'İN ANnesi
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2008
2.034
4
48
arkadaşlar 8haftalık hamileyim .bebeğimin kalp aatışını Dr. görewmedi.acaba bir problemmi var çok korkuyorum.neolur yardım edin.senağlama

canım dr un birşey demedimi o an bir sorun var yada yok diye.inşallah bir sorun yoktur.allahım sağlıcakla kucağına almanı nasip etsin.bende bebiş isteyenlerdenim.inşallah canım bir problem olmaz.dua ediyorum

Canım normalde 8 haftalıkken kalp atışlarının görülmesi gerekirdi ama hemen endişe etme inşallah bir problem yoktur...Bol bol dua et canım....Doktorun yorum yapmalıydı aslında kimyasal gebelik olabilir diye ama bir hafta daha bekle mutlaka bi sonuç alıcaksın bu arada.....Çok zor bi durum seni çok iyi anlıyorum canım bende aynı sıkıntıları yaşadım ama inşallah bi sorun olmazda en kısa zamanda görürsün dualarım seninle gelişmelerden haberdar et ..sevgiler....

dr.kimyasal gebelikten bahsetmedi o nasıl bişey

Canım aslında internetten araştırısan daha iyi öğrenirsin ama bende bildiğim kadarını anlatayım....Kimyasal gebelik halk arasında boş gebelik yada yalancı gebelik olarakta bilinir ....Kanda bhcg değeri pozitif çıkar günden güne bu değerlerin artması gerekirken değerler gittikçe düşer...Hatta bu arada değerlerin bi dönem yükselmesiyle kesede oluşabilir ama ortada gebelik olmadığı için kalp atışları görülmez...Sessiz düşük olarakta geçer bazı kaynaklarda çünki anne düşük yaptığını farketmez...

Canım inşallah seninki böyle değildir hemen canını sıkma dedimya biraz daha bekle inşallah güzel bir haber alıcaksın...

kimyasal gebelik değilmiş.embriyo 11mm görünüyor.CADIARZU

Canim Takma Kafani Herşeyin Hayirlisi Ama Zannetmiyorum Farkli Bir Durum Olsa Doktorun Muhakkak Seni Bilgilendirirdi.sen Hele Bi Iki Hafta Sonra Git Görürsün Onun Ne Kadar Büyüdüğünü Kendini Böyle üzme Derim

Arkadaşim üzme Kendinii Iyi Düşün Iyi Olsunn Olsunn Canimm........................

canım her heşin hayırlısı. üzülme sakın allahın izniyle bişey olmaz inşallah.

O haftalarda kalp atışı duyulur aslındA..bence hemen başka bie doktora git canım..8 .hafta az değil çünkü..eminim kalp atışını duyacaksın cnaım benim.

arkadaşlar 8haftalık hamileyim .bebeğimin kalp aatışını Dr. görewmedi.acaba bir problemmi var çok korkuyorum.neolur yardım edin.senağlama

Canım biz, 7 haftalıkken ultrasonda görmüştük. 6. haftada görülmeye başlanıyor. doktorun mutlaka bişey söylemeliydi. eğer hiç bişey söylemedi ise hiç beklemeden başka doktora git ihmal etme. İnşallah bi sorun yoktur. gidincede bize haber ver olurmu.

arkadaşlar hepiniz sağolun.ama çok üzgünüm (missed abortus) düşük olduğu için bebeğim alındı .sağlık olsun demekten başka birşeygelmiyor elden.Allahkimseye göstermesin:çok üzgünüm:senağlama.sebebi bellideğil patoloji yapılacak .yarın sonuç alırız.

Son düzenleme:

giznur sakın üzülme, bir kaç gün önce yazılarımı hatırlarmısın bilmiyorum ama bende benzer şey oldu. kimyasal gebelik... boş gebelikten daha farklı bebek herhangibir nedenden büyüyemiyor. ben ilaç içmiştim hamileliğimi bilmeden. ondan olmuş heralde. kendiliğinden düştü 7 haftalıkken. kanamam yeni bitti. ben de çok üzüldüm ama elden bişe gelmiyo. moralimizi yüksek tutalım ki yeni bebişler üzülmesin oka.s.

hazan moral için teşekkür ederim.sanada geçmiş olsun.üzülmemek insanın elinde değil.lustural diye bir ilaca başladım.vücutta mutluluk hormonu salgılatılıyor.

Canım arkadaşım, şimdi son durumu okudum, Çok üzüldüm ama hayırlısı buymuş çünkü sende biliyorsunki sağlıksız bebeğin kalbi duruyor.Bir dahaki bebeğin sağlıklı olacak inşallah.Banada seninki gibi bir olay olmuştu.İnan bu yaşadığın şey o kadar insanın başına geliyor ki....

Giznur geçmiş olsun canım. Hayırlısı buymuş. Sen şimdi kendine çok iyi bak, çabucak toparlan. Moralini yüksek tut. Allahın izniyle en yakın zamanda yine hamiş olursun inşallah. a.s.

canım büyük geçmiş olsun bozma moralini düşük yapan sadece sen değilsin unutma..

giznur canım benim çok geçmiş olsun çok üzüldüm ama hayırlısı böyleymiş sabırlı ol canım İnşallah en kısa zamanda tekrar bebeğine kavuşursun

offffffffffffff...
çok üzüldüm canım yaaaaa....
şimdi ben daha da tedirgin oldum çünkü bende 6 haftalık hamişim
5+1 hamişken bebişim ultrasonda görünmemişti
yarın tekrar gidiyorum dr.
kızlar dua edin
Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…