ultrasonda 6 haftalık bebek

GulNevaamm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2024
12
4
Merhaba bir şey soracağım
İçimdeki kuşkuyu bitirmek için ilişkiden 1,5 ay sonra ultrasona girdim.Adeti de geçen hafta oldum 3-4 gün sürdü.

Doktora gebelik şüphemden bahsetmedim. Rahmime baktı ve sadece myom gördü.
Gebelik olsa doktor anlar mıydı?
Ne yapmam lazım yardım edin lütfen.

Korunduk kondom ile ama emin olamadım

ya madem 1.5 ay sonra bile, regl olmuslen bile bu kadar stres yasayacaksınız, korunma yönteminize güvenmeyeceksiniz o zaman sevişmeyin.

ilişkiden 1.5 ay sonra bebek olsa görülürdü. kan testi yaptırmadınız mı ayrıca? olsa simdiye çıkardı

ya madem 1.5 ay sonra bile, regl olmuslen bile bu kadar stres yasayacaksınız, korunma yönteminize güvenmeyeceksiniz o zaman sevişmeyin.

ilişkiden 1.5 ay sonra bebek olsa görülürdü. kan testi yaptırmadınız mı ayrıca? olsa simdiye çıkardı
Teşekkür ederim, aynı zamanda 3 aydır doğum kontrol hapı kullanıyorum. Hem hap hemde kondom vardı. Kan testi yaptırmadım açıkçası çünkü sadece benim kuruntum. Daha emin olmak için direkt ultrasona girdim

Teşekkür ederim, aynı zamanda 3 aydır doğum kontrol hapı kullanıyorum. Hem hap hemde kondom vardı. Kan testi yaptırmadım açıkçası çünkü sadece benim kuruntum. Daha emin olmak için direkt ultrasona girdim
kan daha kesin 😂 neyse bu kadar korunup hamile kalsanız zaten bırakın yaşasın, haketmistir o cocuk hayatı 😂

X