Ultrason Resimleri...

Meltoo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2008
1.065
6
39
Hanımlar merak ettiğim bişey var... Hepimiz ultrasona giriyoruz ama dr larımız ultrason sonucunun yani bebeğin görünümünün resmini veriyor mu? Ben vajinal muayene oldum şuana kadar ve hiç almadım.Acaba göbekten ultrasonda mı verecek?

yoooooooo ben her gidişimde aldım canım .hatta ilk aldığımda kese nokta gibiydi.istesene doktorundan.genelde doktorlar veriyor ultrason görüntülerini.

Canim banada dr verdi ilk gittigimde.üstten bakmişti.ama 2. Gittiğimde (bebeğimizin kalbi durduğunu bilerek emin olmak için gittik) alttan bakti ölü bebek olmasina rağmen yinede verdi.

selam canım bende her gidişimde alırım yani ben istemeden kendisi verir doktorum..küçücük bir kese iken bile var resmi ..sende iste bence..

benimde kese iken bile resmi var şimdiye kadar 20 tane olmuştur heralde cd si bile var kızımın

Allah AllahCADIARZU

aslında her gidşinde vermesi lazım.
bazen iki tane bile verdiği oluyordu bana.
arkadaşların da dediği gibi kese halinin bile fotoğrafı var.

Sonuçta doktora tonla para ödüyoruz her gidişte,
bari elimize bir fotoğraf tutuştursun ama değil mi?
zaten bunlar cok güzel hatıra olacak ileride inş..

canım benide ilk iki gidişimde alttan muayene etti ve resimleri verdi. sen ısrarla iste görüntüleri. vermesi lazım.

evet kesinlikle vermesi gerekiyor.
Bence sen bir dahaki gidişinde iste doktorundan.

benim de ilk gittigimde doktor vermişti resmini hemideee 2 tanee.biri annesine biri babasına dedi birer birer verdi.ona bakıp bakıp konusuyom şimdi küçük meleğimle.yarın da gidicem doktora o zamanda isticem bakalım ne kadar büyümüş.asortiee cd nasıl oluor canım.onu senmi istiyorsun yoksa doktor kendi mi öneriyoo anlatabilirmisin arkades?

benim doktorum her muayeneden sonra kendisi veriyor ama ilkinde ben istemiştim ondan sonra vermeye başlamıştı sende istersen verir

valla ben de 5.haftamdan beri her gittigimde aldim ...vajinal da bakti karindan da ikisinde de verdi...

selam arkadaşlar aslında istemesıne gerek yok bunu doktorun akıl etmesı vermesı gerekıyo,benim her gidişimde veriyo,renkli ultrasona giriyorum oglumu kolarımdaymış gibi görüyorum ve cok mutlu oluyorum

allah allah niye vermiyor ki dr un?? ben de en başta alttan muayene olmuştum onları da verdi. hatta ben ultrason resimlerinden albüm yaptım kronolojik sıraya göreesengözlerimebaksanab her gelene gösteriyommm:1rolleyes:

hasret masssssaallah arkadasim album ha:jeyyar: kiz benim aklima hic gelmemisti ben ayda bir kere gittigim icin 4 tane resim var ...album yapmadim ama duvardaki panomda duruyor gelip gittikce bakiyorum cok guzel bir duygu :CüvCüv:

ben de dün gittim ilk defa..bebişimizi kese olarak gördük..Dr ben istemeden verdi 2 tane..Daha zeytin kadar bir kese..5+4 üm şuanda...Eşim de ben bir dosya alayım içine sırasıyla koyalım dedi çok hoşuma gitti...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…