ULTRASON LUTFEN BAKAR MİSİNİZ

ahs53

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2024
23
1
22
Arkadaslar bu ultrason testinde herhangi bir gebelik denilebilir mi?Anlayanlar lutfen donebilir mii

Eklentiler

• IMG_20241008_160430.jpg
    IMG_20241008_160430.jpg
    99,4 KB · Görüntüleme: 30
Ultrasondan önce herhangi bir gebelikten şüpheleniliyorsa betaya bakılır zaten olsaydı doktor söylerdi sanırım. Betada gebelik yoksa ultrasonda zaten gözükmez.

Ultrasondan önce herhangi bir gebelikten şüpheleniliyorsa betaya bakılır zaten olsaydı doktor söylerdi sanırım. Betada gebelik yoksa ultrasonda zaten gözükmez.
Betaya bakıldı. Devlet hastanesi 0.100
Ozel hastane 1.2 di toplam 3 defaa baktırdım ancak psikolojik olarak hala takntiliyim. 1-2 aylik veya 7 aylik bir gebede de belli olurdu degil mi? Bazi siteler usgde bile belli olmayan gebelikler oluyor yazmışlar

Ozel hastane 1.2 di toplam 3 defaa baktırdım ancak psikolojik olarak hala takntiliyim. 1-2 aylik veya 7 aylik bir gebede de belli olurdu degil mi? Bazi siteler usgde bile belli olmayan gebelikler oluyor yazmışlar
Tabi ki belli olurdu gebelik yok olsaydı betada çıkardı zaten dediğim gibi. Benim size naçizane tavsiyem gebelikten önce bir uzmandan takıntı konusunda yardım almanız bu şekilde ruhsal olarak sağlıklı bir gebelik geçiremezsiniz.

Tabi ki belli olurdu gebelik yok olsaydı betada çıkardı zaten dediğim gibi. Benim size naçizane tavsiyem gebelikten önce bir uzmandan takıntı konusunda yardım almanız bu şekilde ruhsal olarak sağlıklı bir gebelik geçiremezsin
Haklısınız tesəkkur ederim, gebelik istemiyorum takintim o yönde kafayi sadece buna taktım. Sacma sapan seyler okuyorum sacma sapan oldugunu biliyorum ama aklimin bir köşesine giriyor işte

Haklısınız tesəkkur ederim, gebelik istemiyorum takintim o yönde kafayi sadece buna taktım. Sacma sapan seyler okuyorum sacma sapan oldugunu biliyorum ama aklimin bir köşesine giriyor işte
Anladım öyleyse içiniz rahat olsun gebelik yok. İnsan beyni o kadar karmaşık ki psikolojik olarak belirtiler yaşıyor olabilirsiniz ama bunun hamile olmanızla alakası yok tamamen sizinle alakalı.

Anladım öyleyse içiniz rahat olsun gebelik yok. İnsan beyni o kadar karmaşık ki psikolojik olarak belirtiler yaşıyor olabilirsiniz ama bunun hamile olmanızla alakası yok tamamen sizinle alakalı.
Anlayisinizdan dolayi tesekkur ederim. Gercekten öyle... Karin agrim vardi doktor baska seydendir dedi enfeksiyonda olabilir bilmiyorum. Veya fındık zamanı işlerden dolayı da olabilir

Bunu nasıl uydurdunuz Allah aşkına 😂 tamam stres vücuda bir sürü şeye yaparda 2 kilo bebeği stres nasıl yok etsin ultrasonda göstermesin 😂😂😂😂😂😂😂😂

Evet evet bak o yuvarlak yer kesesi seninkisi betada çıkmayıp usg de görülen türdedir :KK43:

X