Ultra Herşey Dahil Oteller - Belek Beach Resort Otel

MasterTur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2009
1.660
0

Otel Kategorisi
5 Yıldız (Yıldız sayıları Tur On9 değerlendirmesidir.)

Belek Boğazkent mevkii, Belek şehir merkezine 15 km, Antalya havaalanına 35 km. mesafededir, Özel plajı mevcuttur.

Genel Özellikleri
1 tanesi su kaydıraklı olmak üzere toplam 3 adet açık yüzme havuzu, 1 Kapalı yüzme havuzu, Açık ve Kapalı çocuk yüzme havuzu, Gün Boyu animasyon, Mini Club, Çocuk Oyun Alanları, Ana Restaurant, Snack Restaurant, Marina Restaurant, Lobby Bar, Plaj bar, Havuz Bar, Vitamin Bar, Disko Bar, Gündüz Animasyonu Masa Tenisi, Havuz Oyunları, Çeşitli Takım Oyunları, Plaj Voleybolu, Mini Futbol, Step, Basketbol, Aerobic, Fitness center, Hamam, Sauna, Su Jimnastiği, Step, Dart, Okçuluk, Boccia, Akşamları Türk Gecesi, Rus Revü Şovları, Müzikal Şovlar, Süs ve Nilüfer havuzları, oyun salonları, uyuma ve eğitim merkezleri, yetenek geliştirme merkezleri, su oyun havuzları kaydırak sistemleri ve doğal parklar.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için: BELEK BEACH RESORT OTEL
Tatil Hattımız: 0216 550 19 19

Turon9.com

Ben 2009 hazıranında belek beach resort otelıne gıttım ıkı bayan arkadasım bırının 10 yasındakı cocugu ve esımle ınanılmaz guzel bır oteldı cogunluk romen alman agırlıklı yuzde 5 turk mısafır alıyorlar.otek havuzu vs resımde hıc tatmın edıcı gorunmuyo ama ıkı havuzu var denıze yakın olan kocaman ha pardon cocuk havuzu ıle 3 denıze yakın olan havuzda kaydırak var havuzun basında barı var hemen havuzla kumsal arasında oglen yemegını yıyebılıcegın yer var yemeklerı cok lezzetlı anımasyoncuları emre ve ömer mukemmellerdı.odaları cok guzel yatakları rahat ve temızlıkler cok ıyıydı yemek lezzetlarıde cok guzel resımde gorunen kucuk havuzun cevresıne aksamları masalar konuyor yemekler ordada yenılebılıyor ancak masa kapmanız lazım:)heraksam..kapalı restoranıda var.denızı guzel ben denızı cok sevmem denızın ıyısınden anlarım ama cok sevmem edırne enezın denızı kadar guzel olmasada 100 uzerınden 70 alırdı denızıde.keske bu senede oraya gıdebılseydık ama sartlar degıstı seneye bakalım..

bizde gecen yıl gitiik ve memnun kaldık
cocuk havuzu gölgelikli cocuklar bütün gün havuzda rahatlıkla kalabiliyor
yemekleri güzel
lunaparkıda var ilk girişte cocuk basına 3 jetondu sanırım sonrasını satın alıyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…