ülseratif kolit

Merhaba eylul ayında tanı aldım. Bazen ilac kullanıyorum bazen kullanmiyorum. Bazen geçiyor bazende şuan mesela gunde 3 kere ishal hiç kan gormedim. Sadece rektumla sınırlı. Sut ve benzeri gida iyi gelmiyor. Bende tam olarak çözemedim. Varmi yokmu. Çünkü haziran gibi aynı şikayetlere kolonoskobi çekilmiştim.yok denilmişti.agustos sonu çekildim. Rektumda gördü. Patoloji de çıktı. Sonra ben ilac kullanmadım. Sadece reflor bazen lopermid aldım duzenli olarak entrogermina kirmizi olandan aldim. Sorun olmuyordu. Gunde 2 veya 1 ishal olandan diski Dr ilac dozunu düşürdü
Sadece tablet verdi.ama ben zaten kullanmiyorum. Sonra bi ara ishal olunca tablete başladım gunde 1 şimdi gene başladı ishal. Ve tüm bunların dışında universtede hoca bende böyle bir hastalık olmadığını söyledi 24 ocakta tekrar kolonoskobi çekincem.eski formlara baktım çoğu insan bir dönem yaşamış ama bitmiş gitmiş. İlginç bisey gani herkeste farkklı biraz karışık yazdım ama . Sizde durum nedir. Bana asacol verdi önce 4 sonra 3 şimdi 2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…