üfürüm

L

liva1017

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi liva1017
kızlar az önce drdan geldik kontrol amaçlı gitmiştik 2 ay önce kalbinden şüphelenmişti ya delik ya üfürüm var demişti ekg ,göğüs filmi çekildi kan alındı kansızlık çıktı bugün yine o hırıltıyı duydu izmir çocuk hastanesine gidin diyor eko çekilsin dedi. yüzde 90 kalbi delik değildir ama üfürüm var dedi gönlünüzü ferah tıtmak için gidin ihmal etmeyin dedi.kafam karıştı kızımın kalbinde bişey olsaydı doğumdan sonra genel kontrolde çıkmazmıydı.üfürüm hemen belli olan şey eşimde başka dr götürelim bide diyor.napçamı sapıttım.

• Konu Sahibi liva1017
benim arkadaşımın oğlu içinde aynı şey söylenmişti yıllar önce. üfürüm varmış ancak kötü huylu değil. sonra geçmiş. şimdi 7 yaşında ve fazlasıyla zeki bi çocuk. dr endişelenme dediyse endişelenme!! sakin ol ve iyi olduğunu düşün.. bence çok iyidir o! yine de bi çocuk kardiyoloğuna göster. için rahat etsin.

• Konu Sahibi liva1017
canım öncelikle geçmiş olsun.benim yigenimin kalbi delik 2 aylıkken fark etti doktor ama üfürük demek delik demek degil üfürük çogu yeni dogan bebekte görülüyor.canım kesinlikle eko çekilsinki içiniz rahatlasın.üfürük çok korkulcak bişey degil tek delik olmasında bide aglarken nasıl sesi gidiyormu?kararıyormu?onlara dikkat et bi bakalım.her doktor kontrolde anlamıyor ne yazıkki genede canını sıkma dualarımız sizinle canım:Saruboceq:

• Konu Sahibi liva1017

morarma herhangibi bi şikayetimiz yok canım sağol

• Konu Sahibi liva1017
üfürüm bütün yenidoğanlarda olan birşey ve kısa sürede yok olan bişey. ama bazı kişilerde devam edebiliyormuş. bence doktorunuzu değiştirin, sonrada gerekli testleri yaptırırsınız.eko çektirirsiniz.
birde sanırım balıkesirdesiniz, neden izmire yolluyor anlamadım

• Konu Sahibi liva1017
geçmiş olsun canım sen içini ferah tut fılmını çektır hemen

• Konu Sahibi liva1017
canım bizdede var ve her 6 ayda bir kontrole çağırdılar . biz hastaneden çıkmadan eko çektiler var dediler . hemen eklediler bebeğinizin herhangi bi tedaviye ihtiyacı yok yaşı büydükçe geçicek dedi.yolda oynayan 3 çocuktan birinde mutlaka vardır ya doktor farketmemiştir yada muayene edilmemştir dedi. endişelenme bence

• Konu Sahibi liva1017

evet balıkesirdeyim çocuk kardiolog olmadığı için behçet uz çocuk hastanesine git dedi.

• Konu Sahibi liva1017
gecmis olsun canim.bu konuda hic bir fikrim yok .o yüzden yardimci olamicam :S

• Konu Sahibi liva1017
Çok geçmiş olsun canım.canını sıkma içini ferah tutki her şey güzel olsun.

• Konu Sahibi liva1017
Üfürüm de korkulacak birşey yok ki..Her yenidoğanda görülen birşey,yeğenimde de var şu an 9 aylık dr 1 yaşını bulur üfürümün geçmesi dedi,sakın korkmayın gayet normal birşey bu dedi..

• Konu Sahibi liva1017
teşekkür ediyorum kızlar hepinize sakin olmaya çalışıyorum en kısa zamanda götürcez kızımı

• Konu Sahibi liva1017
gecmis olsun canim,acil sifa bulursunuz insalllah...

• Konu Sahibi liva1017
arkadaşlar dün kızımı başka dr götürdük hiç birşey yok kızında dedi sallamışlar sizi dede kafana takma dedi sağlılklı bir bebeğin var dedi izmir falan boş işler gittiğimiz drda izmir aslancaktan geldi.bebeğin çok sağlıklı hatta kilosu ve boyu çok uzun dedi sağlık ocağında 64cm drda 68 cm geldil aradki farka bakın

• Konu Sahibi liva1017
Çok sevindim canımya gözün aydın.bende çok merak ediyordum.hihoyyyt:teytey:a.s.

• Konu Sahibi liva1017
canım teşekkür ediyorum çok bende çok sevindim.allahıma binlerce kez şükürler olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…