Makyaj Ürünleri Ucuz kozmetiğe son - Strawberry engelleniyor mu?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Darkblue mesajını aldım ama özelden yollayamıyomuşum henüz ondan buraya yazıyorum.pazartesi ararım verdiğin numaraları bilgi veririm sanada.teşekkürler hoşçakal.

Teşekkurler ozsen bende yarın arayacagım sana da bilgi vereceğim kargolarımızla ılgılı akibetlerinin ne olduğu konusunda iyi pazarlar dilerim...

Ozsen Ankara ya ulaşamadım ama paketım istanbul posta ısleme merkezınde beklıyor gorunuyor netden havalımanı posta ısleme merkezının telefon numarasını buldum ve aradım hemen acıldı telefondakı kısıye durumu ızah ettım kımden bılgı alacaz dedım benden bılgı alabılırsınız dedı... Sizin gıbı binlerce kişinin postaları bızım burda beklıyor ve akıbetı bellı degıl, bızde ankara ıle gorusuyoruz ne olacak bunları ıademı edecegız yoksa sahıplerınemı ulaştıracagız dıye dedı fakat cevap alamıyoruz dedı secım arefesı oldugu ıcın bunlara ayıracak zamanları yoktur tabı benım kanımca... Bekleyeceksınız cunku bu uluslararası bır konu dedı ve yuksek mercılerın verecegı karara baglı dedı... sende benım gıbı bekle derım ozellıkle secım sonrası mutlaka bır mutakabakata varılacaktır ama bu kanunun kalkacagını sanmıyorum dedı...

ben de 11 mayısta 2 ürün almıştım.ptt sitesinde geri iade edildi yazıyor.strawberry e mail attım.
ürünler elimize ulaştığında para iadesi yapacağız ,garanti veriyoruz falan şeklinde mail gönderdiler.ama hala ses yok.bari paramızı verseler

kızlar strawberry şöyle bi açıklama yapmış:

Ne yazık ki son düzenlemelerle ile bugüne kadar bizim de satış yaptığımız siz değerli müşterilerimiz de dâhil olmak üzere posta yolu ile size ürün göndermiyoruz.

Bu kısıtlamanın özellikle kozmetik ürünlerine getirilmesinin hem sizin açınızdan ve hem de bizim açımızdan adil olmadığını düşünüyoruz ve Türkiye’nin bu uygulamayı yapan tek ülke olduğunun altını çizmek istiyoruz.

Tüketici olarak kendi ihtiyacınız için küçük oranlarda yapacağınız satın alma özgürlüğünüzün sizin en doğal hakkınız olduğuna inanıyoruz.

Bu doğrultuda bazı konuları size açıklama ihtiyacı hissediyoruz

Geçen yıl basında çıkan bazı haberlerde StrawberryNET ’in Türkiye cirosu hakkında akıl almaz rakamlar yazılmaktadır. Bunlar çok abartılmış, herhangi bir kaynağa dayanmadan uydurulmuş bilgilerdir. Böyle abartılmış gerçek dışı bilgiler yetkililerin yanlış yönde dikkatlerini çekmiştir.

Uluslararası serbest ticaretin engellenmesi, sınırların kapatılması hiçbir zaman halka fayda getirmez. Bu tür uygulamalar ürün çeşidinin ve kalitenin düşmesine yol açar.

Rekabetin yok edilmesi tüketicilerin kaybetmesine, belli grupların yüksek karlar elde etmesine neden olur.

Bu hakkınızı istediğinizi biliyoruz ve sizi destekliyoruz.

Bir tüketici olarak, nereden ve kimden satın alacağınızı seçme özgürlüğüne sahip olmanız gerektiğine inanıyoruz.
Türkiye’de bulamadığınız bir ürünü yurtdışından getirme hakkına sahip olduğunuza inanıyoruz.

Büyük şehirler dışında görev yapan doktor, öğretmen ve diğer meslek sahiplerinin büyük mağazalara ulaşma imkânı yoktur. Ülkenizin her noktasında görev yaparken tüm kozmetik ürünlerine ulaşma hakkına sahip olduğunuza inanıyoruz.
Yoğun bir çalışma temposunda mağazaları gezme olanağınız yoksa zengin ve kaliteli çeşitleri içeren bir web sitesinden alışveriş hakkına sahip olmanız gerektiğine inanıyoruz.

Dünyada 200 ülkeye yaptığımız hizmeti sizin için de yapmaya devam etmek isteriz. Bu yanlışlığın düzeltilmesi için yetkililere sesimizi duyurmaya ve anlatmaya devam edelim.
Bu konuda yoğun bir çalışma içerisinde olduğunuzu, yetkili makamlara ve ilgili STK’lara bilgilendirme yaparak girişimlerde bulunduğunuzu görüyoruz ve buna devam etmeniz halinde bu durumun düzeleceğine inanıyoruz. Bizde uluslararası alanda girişimlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Saygılarımızla,

evet çok pahalı.. türkiye daha ucuz.. başka bir başlığa da yazmıştım.. dior extase rimel kullanıyorum.. sevilde 74 lira çilek te 106 lira....

mail attım strawberrye
fiyatlar 2 katı olmuş dedim
cevabı kopyalayayım size

Sayın Müşterimiz,
Türkiye için söz konusu olan fiyatlarımız ile ilgili geri dönüşünüz için teşekkür ederiz.
Fiyatlarımızdaki artış, vergilerin tamamı ödenerek ürünlerin size hiçbir problem yaşanmadan kapınıza kadar ulaşmasını sağlamak için oluşan maliyetlerden kaynaklanmaktadır.
Maalesef bu maliyetlerin bir kısmını fiyatlarımıza yansıtmak zorunda kaldık.
Ancak bundan sonra, hiçbir satın alma sınırı olmadan, 150 Euro ve üzeri siparişlerinizi rahatlıkla verebilecek ve hiçbir şekilde gümrükle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız.
Fiyatlarımız, sağladığımız bağlılık indirimi, daha fazla al daha çok kazan olanakları ve ücretsiz gönderimle avantajlı olmaya devam edecektir.
Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ediyor, başka sorunuz olması halinde cevaplamaktan memnun olacağımızı belirtmek istiyoruz.

teşekkrler duyarlılığın için...

ama beklenen alışverişi böyle sağlayamazlar.. ben 5 dakika yürüyüp deneyerek alabileceğim ürüne.. 10 gün beklediğim ürüne 30 lira da fazladan verip niye alim ? maksat buydu anlaşılan

evet fiyatları şişirmeiler biraz
sanırım bizdeki mevzuata uymak için yapmışlardır

yinde bu yasağı getirenlere inat strawberryden alacağım
%13 para iadesi var avantajix'te diğer sitelerden ucuza geliyor yinede
Avantajix

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…