ucuz allık sivilce yapar mı ?

diyabul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2010
155
0
a.s.merhaba kızlar ben 17 yaşındayım yüzüm bazı dönmelrde çok solgun görünüyor.Bende bazen çok değil arada bi bir allık sürüveriyorum pembe top bi allık ard ard da çok sürmezsem sorun yok. Ama bi kere bir hafta full allık kullandm cumartesiye allık sürdüğüm yerlerde bi sürü sivilce çıktı:KK43: allığım öyle marka pahalı bişy değil baya bi ucuza almıştım 3 lira 75 kurştu . bi akrdaşım dedi ki ha pahalı ha ucuz hepsi aynı şey sonuçta iyi temizle falan dedi ama bilmyorum nasıl temizlicem nivez sabunla yıkıyorum sadece :KK43: ya uff çok acayip bişey sürmeyince renksiz sürdükten sonra sivilceli :KK43: ne yapmamı önerirsiniz önerilerinize güveniyorum bayanlar şimdiden sağoluna.s.a.s.

canım madem çok kullanmıyorsun iyisi al uzun süre kullan hem için rahat etsin
bi makyaj malzemesi 30 liraya da satılabilir böyle 3-5 liraya da satılabilir, ama kimbilir onun içinde hangi kimyasallar vardır, alerji testinden geçmiş midir?
bence o allığı kullanmayı bırak en azından türk markalarından 10-15 liraya al, cildin henüz çok genç hasar verirsen ileride çok pişman olursun.

saol Nilceren . çok kullanmadığım için ucuz almıştım öğrenciyim sonuçta :sinifsinif: ama öyle yapıcam ve cildimi hakikaten bozuyo çok saol canım önerin için:1rolleyes:

bir şey değil canım, flormarın falan 10-11 lira falan allıkları en azından onları kullanmanı öneririm

canim ucuz ama kaliteli alliklarda var ve iyi temizlenmezse en pahalisida en ucuzuda gozeneklerini tikar madem allik aldin makyaj temizleyicide al once onunla temizle sonra yuzunu yika. Ucuz olarak almak istiyosan çok buyuk indirimler oluyor onlari bekle mesela ben alix avien alligimi 4.50 tl ye aldim yine flormar, cecile, golden rose, cathrine arley, biraz daha pahali maybelline alabilirsin ama hiç bilinmedik markalardan da uzak dur

valla canım öyle cahillk bnemki :KK70: resmen sabunla makyaj temizliyorum :)) ama şimdi bişy var sütle yağ buda makyaj temizleme sütü gbi bişy göz makayajını flan dehşt temizliyo yerimseniben ha bu arada markası colleen diye bişy top allık saolun kızlar ya indirimleri takip etcm bnde :1rolleyes:

canım erken fark etmişsin neyse ki... git bi kozmetikten 10-20 tl ye bir allık al...
zaten öyle hemen bitmez, idare eder seni uzun zaman... bir de makyaj temizleyici al...
onunla temizle, yıka... misss... pazar işi kozmetik kullanma... 5-10 tl fazla ver, kaliteli olsun...
okulun bitip iş, güç sahibi olunca da istersen alırsın en pahalısından :kahve:

valla canım öyle cahillk bnemki :KK70: resmen sabunla makyaj temizliyorum :)) ama şimdi bişy var sütle yağ buda makyaj temizleme sütü gbi bişy göz makayajını flan dehşt temizliyo yerimseniben ha bu arada markası colleen diye bişy top allık saolun kızlar ya indirimleri takip etcm bnde :1rolleyes:

biliyorum o markayi hersey bi milyoncu gibi yerlerde de satiliyor ondan hiç almiyordum hala da almiyorum ben daha aldigim hiç bi alligida bitiremedim zaten :))) 1yil falan gidiyor zaten ins bi daha bole bisi yasamazsin

flormar golden rose bunlar yerli ve uygun 6 liraya da var bu markalarda
40 liraya da.
al bi tane at kenara 1 sene de anca biter zaten
en azından için rahat eder

colleen fondetini çok koyuu yurtta arkdşmda görmüştümolumunekankayizsmile
onun cildinde sivilce yapmıyor bu markayerimseniben
ben de onda gördüm kapatıcısından aldım 1 lirabayanssulusmile
idare ediyor yine de kullanmıyorum geçen yaz aldığım avonu bitiremedim daha
top allıklarını da görmüştüm renk çeşiti yok

canım erken fark etmişsin neyse ki... git bi kozmetikten 10-20 tl ye bir allık al...
zaten öyle hemen bitmez, idare eder seni uzun zaman... bir de makyaj temizleyici al...
onunla temizle, yıka... misss... pazar işi kozmetik kullanma... 5-10 tl fazla ver, kaliteli olsun...
okulun bitip iş, güç sahibi olunca da istersen alırsın en pahalısından :kahve:

evet en yakında zamanda cozmeticaya gidiccem flormarın metini duydum çok öğrtmen olmama 4 yıl kaldı o zamn gelsin lorealler maclar faln alkisalkisalkis

biliyorum o markayi hersey bi milyoncu gibi yerlerde de satiliyor ondan hiç almiyordum hala da almiyorum ben daha aldigim hiç bi alligida bitiremedim zaten :))) 1yil falan gidiyor zaten ins bi daha bole bisi yasamazsin

saol canım ya çok ilgilendin 3 haftadr faln yüzüme sürmyorum svilceler gitti :1rolleyes:

X