üçüncü çocuğuma hamile olduğumu bugün öğrendiim

zeynepantalya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2008
5
0
arkadaşlar iki kızım var büyüğü 3 yaşında küçük 7 aylık ve bugün 6 haftalık hamile olduğumu öğrendim.eşim bu habere çok sevindi adeta uçtu.ama ben pek sevinemiyorum ve kimseye söyleyemiyorum.görümcem benden büyük olmasına rağmen 8 yıldır yeni hamile kalabildi aşağıyukarı birer ikişer ay farkla doğum yapıcaz.çünkü aldıramam.kıyamam.utanıyorum onlara söylemeye.nolur beni rahatlatacak bişiler yazın.aynı durumu yaşayanlar varmı.? cvp lütfeen.

Canım benim öncelikle hayırlı olsun ne güzel üçüde ardarda. Herkezin kendi hayatı var hiç utanma sonuçtagörümcenden hamiley7miş birliktte büyütürsünüz bebeklerinizi..

hiç utanılacak bir şey yok. sen ve eşin istiyorsanız allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. ama iyi cesaret doğrusu ben ikinciyi tereddütteyken sen 3. yü hatta peşpeşe neredeyse yapıyorsun. yavrularınla , eşinle mutlu ve huzurlu bir ömrün olur inşallah...a.s.

Canım sen ve eşin istedikten ve bu bebeği kabul ettikten sonra hiç sorun değil, eninde sonunda öğrencekler ne de olsa....

canım sevinmen lazım alah sana evlat nasip ediyo daha ne istiysun mutluysan problem yok.allah hayırlı etsin inş

canım hayırlı olsun küçük 7 aylık canım hepsini biranda büyütür çıkarsın işte ama çok zor olur rabbimin takdiri mutlulugunuza mutluluk katmış canım ne utanacan söyle ne olacak hayretsin kaç yaşındasınki hamilik zor öptüm

Ayyyy Utanacakk Ne Varrr Işte Bebeğin Oluyooooooo Hiç çekinme Söyle Canimmmm Allah Sağlikli Bir şekilde Kucagina Almayi Nasip Etsinnnnnnn

Bu Arada Antalyada Misin Neresindeee Hemşoooooooooo

canım benimde 3. hamileliğim ..biri 8 biri 5 yaşında iki cimcimem daha var ... Allah analı babalı büyütsün inşallah .. sağlıklı sıhhatli olsun.. utanılacak bişi yok bence..

utanmamam gerektiğini eşimde söylüyo ama içim sevinmio diil ya.çocukları olan bilir çocuk olsun on tane olsun valla.ama hamilelik,hayaller,zorluklar insanı caydırıyo.şimdiden öğrendiğim günden itibaren monotonlaşmaya başladım.neden insan hamileyken kendini salıverir.hiç doyasıya geçirilmio.aman bitsin aman geçsin denio.neyse daha erken alışırım mecburen.birde kendini belli etsin burdayım desin tamam.aslında çocukları çok severim.hayırlısı olsun.herkese eşleriyle çocuklarıyla mutluluklar dilerim.saolun.
ben antalya Larada oturuyorum hemşerilerim varmı?Antalyaya geleli 2-3 ay oldu.burayı sevdim.çok bi yer bilmiorum ama yavaş yavaş keşfediyorum.büyük kızım kreşe gidio ben ufaklıkla keşif gezilerine çıkıyorum.Antalyalı hemşerilerimle diyoloğa geçmek isterim.

arkadaşlar iki kızım var büyüğü 3 yaşında küçük 7 aylık ve bugün 6 haftalık hamile olduğumu öğrendim.eşim bu habere çok sevindi adeta uçtu.ama ben pek sevinemiyorum ve kimseye söyleyemiyorum.görümcem benden büyük olmasına rağmen 8 yıldır yeni hamile kalabildi aşağıyukarı birer ikişer ay farkla doğum yapıcaz.çünkü aldıramam.kıyamam.utanıyorum onlara söylemeye.nolur beni rahatlatacak bişiler yazın.aynı durumu yaşayanlar varmı.? cvp lütfeen.

canım kardeşim neden utanıyorsun ki utanılacak birşey yapmamışsınki
babası belli yani
hem eşinde sevinmiş ne güzel eeeeee bunun utanılacak bir yerini göremiyorum
hepsini mutluluk içinde büyütcen ne güzel işte
allah evlatlarını sizlere bağışlasın gülüm utanma söyle herkese ne yani
görümcenle yarışa girdiğinimi dilegetireceklerinden utanıyon:roflol:
sen hiç utanma rahat bi şekilde herkese bu haberi ver canım
kal sağlıçakla a.s.

canım tebrikler darısı başımıza bence en güzeli arayı çok uzatmamak yani en azından ben öle düşünüyorum hepsi birarada büyür dimi utanılacak ne var keşke benim olsada herkese duyursam

Tebrikler,, İyi cesaret valla..

Biri 3 yasında, biri 7 aylık, ve 3. geliyor..Sanırım plansız olmuştur..

Ben 2. ye cesaret edemeyen birisi olarak böyle 3 taneyi sıralayanları duyunca kalbim sıkışıyor.

Allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin, ne diyim.

canım ilk önce tebrik ediyorum sakın karamsar olma ne güzel 3 ü birarada büyürbak benim 4 yaşında bir oğlum var 7 aydır ikinci için uğraşıyorum ama olmuyor keşke arayı bukadar uzatmasaydım diyorum belki ozaman olurdu şimdi ne mutlu sana diyorum sakın canım sakın utanma unutmaki onu sana veren allah....

ayyy ne güzel yaaa hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin.sen istedikten sonra gerisi boş arkadaşım.

canım gözün aydın allah hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin
utanılacak bişi yokki arka arkaya zor oluyo ama hepsi aradan çıkar benimde iki oğlum var biri 4 diğeri 2 yaşında biraz büyüsünler üçüncüyü eşimde istiyo hayırlısı olsun
her bebek kısmetiyle gelir

Gözün aydın inş. birde oğluşun olur o çiçeklerinin arasına bir böcük lazımmış zaten canım hiç canını sıkma o çocuğun sorumluluğunu alıcak senden başkası değil kimseyede bir şey söylemene gerek yok İlgili kişiye haberini vermişsin sen zaten. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder inş.

rahatladım biraz sayenizde.bir taraftanda düşünüyorum 28 yaşımdayım üçüncü çocuğum olasıya 29 olucam kısa sürede hepsi büyüyecek.ileride bir tane daha yapsaydım düşüncesi olmayacak.hem herşeyden uzaklaşmamışken olsun valla.ama hem seviniyorum hem niye üzülüyorum yaa.belkide daha çok istemediğimden utandım.yok kısa sürede toparlarım.teşekkürler.hayaller bir kaç yıl sonraya erteleniyo.olsun.eşimde destek yatılı birde bakıcı tuttukmu herşey olur biter.
teşekkürler herkese...

canım eşin de sen de istiyorsan ne güzel boşver utanmyı filan tadını cıkar bebişin karnında üzülmesn annem istemio mu beni die

X