Ücretsiz psikoterapi almak istiyorum İstanbul

defneefe17

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2018
1.026
1.709
38
Merhaba, İstanbul Avrupa yakasında (Şişli civarı) Ücretsiz psikoterapi almak istiyorum durum biraz acil yardımcı olabilir misiniz? Oneriniz var mi ucretsiz gidip de
Memnun kaldiginiz sizi tedavi eden bir merkez? Sisli pdm alo 153den randevu alinarak gidilior cok kotuydu capa da oyle..

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, İstanbul Avrupa yakasında (Şişli civarı) Ücretsiz psikoterapi almak istiyorum durum biraz acil yardımcı olabilir misiniz?
Devlet Hastanesi psikiyatri bölümünden randevu alıyorsunuz, gittiğinizde psikiyatriste terapiye ihtiyacınız olduğunu anlatiyorsunuz, o da sizi psikoloğa sevk ediyor.sonra psikolog ile haftalik randevu oluşturup terapi alıyorsunuz. Acil şifalar dilerim...

SAnirim yanlis ifade ettim.boyle ucretsi ve iyi merkez tavsiyesi olan varmi? Capa da bu sekil tedavi gordum berbat otesiydi memnun kalmadim belediyelerin servisi de oyle..

SAnirim yanlis ifade ettim.boyle ucretsi ve iyi merkez tavsiyesi olan varmi? Capa da bu sekil tedavi gordum berbat otesiydi memnun kalmadim belediyelerin servisi de oyle..

Sanmıyorum. Öyle bir yere ücretsiz gitmeniz için kurum yöneticisini tanıyor olmanız lazım.
ODTÜ de bile doktora öğrencileri terapi yapıp 200tl alıyor. Hem kendilerini geliştirmek hem de halka hizmet için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…