Ücretsiz Fotograf Çekimi Yapılır..

madamcocomo

tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2008
12.354
1.422
Merhaba arkadaşlar..

Aslında aklıma hiç bir zaman boyle bir konu açmak gelmemişti ..

Ama kriz nedeniyle olayan işelere belki benim yapabılıcegım bir işle , benim de bir katkım olsun istedim..teklifim sadece ızmir de çekim yapabılıcek olan kısıler ıcın gercerli malesef..

Eşim moda istok ve cast fotocusu.. ve bu işte oldukça tecrübeli..

ızmir'de Bornova / Özkanlarda stüdyomuz vardır..

ben de dedim ki Çekim yapmak isteyen model,manken,oyuncu,dansçı ve bu işlere yeni başlayan fotoğrafa ihtiyacı olan arkadaşlara belkı bu sekılde bir yardımım dokunur..

çünkü inanın istenilen rakamlar o kadar uçuk ki ..

ben de eşime dedim kabul etti..

Fuar çalışmaları olacak olan arkadaslara ve şimdilerde gazetelerde gormuşsünüzdür güzellik yarısması ıcın cekım yaptırmak ısteyen arkadaslar bizimle birlikte çalısabılır..

Çekim yapmak isteyen model,manken,oyuncu,dansçı ve bu işlere yeni başlayan fotoğrafa ihtiyacı olan arkadaşlar,hem ellerinzde profosyelın elınden cıkmış olan fotolar olur hem bir yandan binbir çeşit fotodan olusan bır foto cv si olup ajanslara yollayarak daha kolay iş bulma imkanı bulabılır ,hem de ücretsiz olarak bunlara sahıp olabılırsınız..

ben çekimlerde her zaman eşimin yanında oluyorum ,tek çalıştıgı çekimlerde oluyor tabı ama ben yanında olunca modellerın daha rahat olduklarını bılıyoum :)

ki ben eşime güvenmesem hayatta boyle bır ısle ugrasmasına izin vermezdim ki kaldı ki ben eşime destek oluyorum .. o yüzden çekinmenize gerek yok

Kuaforluk eğitimi alıyorum :)

şu an neredeyse bıtmek üzere...hazırlıksız gelen modellerın saçı ,makyajı bana ait..

ya da giydiği kıyafetlere göre makyajlar ,saçları ben yapıyorum..

....
- eğer isterseniz çekime arkadaslarınzla gelebılırsınız hatta anne ,baba ile de..

eğer isteyen arkadaslar olursa ,yaptıgımız cekımlerden yollayıp ,facebooktan da bakmalırını saglayacagız..

inanın pişman olmayacaksınızdır :)

mesajlarınızı beklıyorum..

umarım ilgi olurda size ve eşime de bir nebze de olsa yardımcı olurum hihoyyyt

Son düzenleyen: Moderatör:
facebooktan da bakmalırını saglayacagız..

anlayamadım çektiğiniz resimleri birde facebooktanmı yayınlıyorsunuz peki sizin kazancınız nedir gerçekten anlayamadım

eşimin facebook sayfasında çektiği fotoları albüm yapıyor tabı ki..

modeller oradan cekılen fotoları görüp çektirmek istiyor..

ki zaten faceebokkta bulunan fotolar da modellerın fotoları kendılerıne sormadan konmuyor ,.

Son düzenleyen: Moderatör:
ış yerinin kapanması sebebi ile,bu iş teklifi geçerliliğini kaybetmiştir..Bu nedenle konu yorumlara kapatılmıştır..

X