Ücretsiz Doğum Fotoğrafçısı

pelincaglann

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2016
6
5
29
Merhaba ben Pelin,

Bebeğinizin dünyaya merhaba dediği anda, onun her anını ölümsüzleştirmek ve bu mucizeyi anılarınıza taşımak, üstelik bunu ücretsiz yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

En iyi fotoğraf kurslarından Fotoğrafçılık ve Doğum Fotoğrafçılığı sertifikam mevcut. Bu konuda üniversite ve kurs olmak üzere eğitim aldım. (İstenirse mezuniyet belgem ve sertifikalarım tarafınıza mail olarak gönderilir)
Ücret talep etmeksizin, sadece bebeğinizin fotoğraflarını sosyal medyamda portfolyo olarak paylaşmak şartıyla,
Doğum öncesi ailenizle son hamile fotoğraflarınız ile çekim başlar, heyecanlı bekleyişiniz, doğum anı, bebeğinizle ilk kavuşma anınız ve sonrasında annenin odaya geliş, tekrar kucaklaşmanız, aile tarafından istenirse ilk emzirme anınız, aile portreleriniz, bebeğinizin portre el ve ayak detay çekimi ile çekim biter.
Ekstra bir durum olursa, (doğumun gece olması vs.) doğum anı için çekime gelinir, doğum sonrası fotoğraflar ertesi gün gün ışığında çekilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…