Ücretsiz Dis Mekan Fotoğraf Çekimi/ Düğün, Nişan

PHOTOS

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2013
54
1
34
İlginize teşekkür ederim.
Hediye Kampanya sahibini buldu.Hediye Kampanyası bitti diye üzülmeyin. İndirimli Çekim için taleplerinizi değerlendirip size dönüş yapacağım.
Özel mesaj ile iletişime geçin. Web site ve portfolio inceleyin, kararı siz verin...

Reklam olmaması adına web site ve adres detayları sadece özel mesaj yoluyla verilecektir.

Merhaba Hanımlar,
Nisan sonuna kadar geçerli 2014 Kampanya Hediyesi ile karşınızdayım.
Kadınlar Kulubü üyelerine ücretsiz Düğün Hikaye Çekimine sahip olmak için, Ad-Soyad|Semt|E-posta bilgilerinizi bırakmanızı rica ediyorum.

Hediye İçeriği:
Kuaför Aşamaları, Hazırlık ve Düğün Hikaye Kısımlarını kapsayan çekim
Tüm fotoğrafların orjinal DVD teslimi
Düğün fotoğraflarından oluşan Slide Show

Reklam olmaması adına web site bilgilerini ve portfolıo örneklerini belirtmedim.
Mail atanlara ayrıca detayları belirteceğim; mutlaka e posta belirtin.

*Kampanya Mayısa kadar olan düğün&nişan organizasyonlarında geçerlidir.

Son düzenleme:
Allah Allah.. Niye Ücretsiz :KK1::KK1: Düğün zamanı alışkın değilim bu ücretsiz kelimesini duymaya :KK9:

merabalar çok güzel bi teklif ama :) ankaraya da geliomusunuz yoksa sadece İstanbul için mi geçerli??

Allah Allah.. Niye Ücretsiz :KK1::KK1: Düğün zamanı alışkın değilim bu ücretsiz kelimesini duymaya :KK9:

Jelibon, canım mesajlaşmada konuştuğumuz gibi, kuaför randevu saatini, düğün yeri, saati bilgilerini bekliyorum, kolaylıklar :KK16:

neden ücretsizz:26::26::26:

Doğum ve Bebek Fotoğrafçılığı yapıyorum Profosyonel olarak, düğün ve nişan hikaye fotoğrafçılığına başladım, kurs ve akamedi devam ediyor. Hem tanıtım yapabilmek hem de portfoy oluşturmak için kk üyelerinden 2 kişiye ücretsiz yapmak istedim.Evlenmeden önce KK aracılığıyla çok işimi hallettim, burada ne konuşulur ne aranır iyi biliyorum hihi :) Mayısa kadar geçerli yanlız, çünkü Mayıstan sonra anlaşmalı çekimlerim başlıyor.
Sevgilerimle

merabalar çok güzel bi teklif ama :) ankaraya da geliomusunuz yoksa sadece İstanbul için mi geçerli??

Ankara'ya sadece normal doğum hikayesi için gelemiyorum, düğün ve nişan için gelebilirim. Yanlız tahmin edersiniz bu bir hediye, İstanbul için. Yol ücretini üstlenenler için teklif düşünülebilir.
Sevgilerimle

Ocak ayının 18'inde nikahım var ve dış mekan çekimi istiyorum. o tarihte boşmusunuz

E posta gönderdim size, talebiniz ve detaylarınız doğrultusunda dönüş yapacağım.
Sevgilerle

Merhaba Hanımlar,doğum.ve bebek fotoğrafçılığı yapıyorum, portfolio oluşturmak için, düğünü yada.nişanı olankadınlar.Kulubu üyelerine ücretsiz çekim hediye etmek istiyoruz. Oturduğunuz yere ve kuaforunuze uygun bir mekan ayarlayıp çekimlerinizi yapacağız, 2 kişi 2 profosyonel makina ile..Tüm resimler orjinal boyutlarında size teslim edilecek, ücretsiz olarak.
Bu teklif konu açık olduğu sürece geçerli olacak, porfolio tamamlandığında konu başlığına (kapandı) notu düşülecektir.
İlgilenenlerin buraya ya da mesaj yoluyla e posta bildirmesini rica ediyoruz.Reklam olmaması adına site ve fotoğraf örnekleri buraya koymadım, mail atanlara yollayacagim. Mutlaka e posta belirtin.
Mutluluklar.

22 Haziranda düğünümüz var ve dış mekan çekimi istiyorum. o tarihte müsait misiniz acaba?

8 Şubat'ta benim düğünüm, bitmediyse başvurular görüşmek isteriz :)

Merhaba,

Düğün Hikaye anlaşmalarım Mayıs itibarıyla başlıyor, Şubat uygun benim için. e-mail adresi bırakırsan sana web site ve detaylarla ilgili bilgi verebilirim.Hemen dönüş yapmalısın ki zaman az kalmış, mekan, kuaför vs. görüşelim.

Görüşmek üzere,

22 Haziranda düğünümüz var ve dış mekan çekimi istiyorum. o tarihte müsait misiniz acaba?

Ne yazık ki, mayıs sonrası ücretsiz çekim yapmıyoruz. Hazırda anlaşmalarımız bulunuyor.

Bilgi almak için e -posta bildirirseniz detay verebilirim.
İyi günler

Merhaba,

Düğün Hikaye anlaşmalarım Mayıs itibarıyla başlıyor, Şubat uygun benim için. e-mail adresi bırakırsan sana web site ve detaylarla ilgili bilgi verebilirim.Hemen dönüş yapmalısın ki zaman az kalmış, mekan, kuaför vs. görüşelim.

Görüşmek üzere,

ne yazık ki mesaj atamıyorum ama mail adresimi buradan verebilirim.

ozaninablasi@gmail.com

bu mailden ulaşabilirsiniz. Şimdiden ilgilendiğiniz için teşekkürler :)

ne yazık ki mesaj atamıyorum ama mail adresimi buradan verebilirim.

ozaninablasi@gmail.com

bu mailden ulaşabilirsiniz. Şimdiden ilgilendiğiniz için teşekkürler :)

Tarih programımız için müsait. Yer, mekan, konsept belirlemek için kesinleştirmek gerekiyor. Düğün Fotoğraf Çekimi çok önemli bir program. Hem sizin hem bizim madur olmamamız adına hızlandırırsak sevinirim.Mail ile dönüş yaptım size, zaten incelemeleri yaptığınızda karar vermeniz kolaylaşacaktır.
Görüşmek üzere,

Hediye Çekim Anlaşmalarımız sağlanmış ve sona ermiştir. İlginiz için çok teşekkürler.
Ücretli Çekimlerde Temmuz ayına kadar indirim yapılacaktır.
Düğün/Nişan Özel Gün fotoğraf talepleriniz için özel mesaj ile e-posta yollayın, web sitemi paylaşacağım.

Reklam olmaması adına şuan bilgi veremiyoruz.
İlgilenenler lütfen mesaj atsın.

Mutlulular..

İlginize teşekkür ederim.
Hediye Kampanya sahibini buldu.Hediye Kampanyası bitti diye üzülmeyin. İndirimli Çekim için taleplerinizi değerlendirip size dönüş yapacağım.
Özel mesaj ile iletişime geçin. Web site ve portfolio inceleyin, kararı siz verin...

Reklam olmaması adına web site ve adres detayları sadece özel mesaj yoluyla verilecektir.

İstanbul Avrupa yakasında düğün için dış mekan çekim istiyoruz. Gün boyu (hazırlık, gelin alma, dış mekan, nikah) çekim için ve sadece dış mekanda çekim için ayrı ayrı fiyat bilgisi verebilir misiniz. Bir de siteniz varsa yaptığınız çekimleri görme şansımız var mıdır? Fiyatlara dahil olan ayrıntıları da eklerseniz sevinirim.

X