Ücretsiz bakıcılık yapabilirim (pansyon gibi)oylece herkes tatiline rahat gidebilir

yaxgxmur82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2008
51
2
42
merhaba arkadaşlar benim aklıma bir sey geldi.sizler tatile gidebilmek için kedinizi,köpeyinizi veya kuşlarınızı güvenilir bir yere brakmanız lağzım belki ayile dostlarınıza brakabilirsınız ama iyi bakabilirmı?yemek veya su vermeye unutturlarmı ?yaramazlık yaparsa vururlarmı? bu sorular hep aklımıza kalır.heryere dostlarımızı göturemıyoruz ben kendimden biliyorum nekadar zor olduğunu onun için bana brakabilirsınız ücretsiz yeter ki mamasını brakın evime gelip tanuşabiliriz bahçem yok apartmanda oturuyorum ama ellimden geleni yapmaya çalışıcam inşanllah herkes çok mutlu olur.

Son düzenleme:
ben avrupa yakasındayim canım bahçelievlerde oturuyorum ne demek canım tabi ki bakarım benim muhabet kuşuma arkadaş olur bekli konuşmayı örenir:) eğer brakmak istersen bana bildir telefon numaramı veririm sana görüşuruz.

canım bir çok insanın çoğu zaman keşke bırakıcak iki gün bakıcak birini bulsak şeyi aklına geliyor.
mesela bizim şimdi düğün var evimde iki köpeğim var ama inan bırakabiliceğim kimse yok. sadece 5 saatlik biri baksa yeter desek de o bile yok..

daha önce kedi köpek besledin mi?
onlar hakkındaki bilgi düzeyin nasıl?
köpek hırçınlaşsa hastalansa kavga etmek istese ne yaparsın?

biraz daha kendinden bahsetsen çok daha iyi olur.

ben istanbulda oturmuyorum ama senin 4 ayaklı tüylü çocuklarımızla ilgilenmen için sana güvenip seni anlamamız lazım:)

Merhaba Arkadaşlar... Yağmur'un önerisi bana da oldukça makul geldi. Biz çok şirin bi Ankara hanımefendisi olan bir pisicikle beraber yaşıyoruz. Muğla taraflarında, aynı şekilde evcil dostunu götüremeyeceği yerlerle ilgili sıkıntı yaşayan olursa yardımcı olabiirz... Çünkü benzer problemleri eşimle biz de yaşıyoruz. Çünkü Köpük'ümüz yalnız kalmayı hiç ama hiç sevmiyor..

X