Saç Rengi ve Saç Boyama Uçlarla devamı arasında ton farkı olmaması için ne yapmalıyım?

boccod

Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2013
2
0
1 sene filan önce saçımı siyaha boyamıştım ama epey aktı ve bakınca tamamen gitmiş gibiydi. yakın zamanda palette ışıltılı çikolataya boyadım ama dipler bakırımsı(?) ve oldukça açık bir renk olurken uçlar siyah duruyor. toz açıcı aldım uçlar için ama daha açmadım. mühim sorum şu; ucu açıcıyla açılmış kalanı açık kumral bakır arası saçımı kahve tarzı bi renge boyasam uçlarda ton farkı olur mu? saçımın kendi rengi açık kahve ama oldukça soluk olmalı ki ışıltılı kahve çok açık yaptı. acaba palettenin altın kahvesine mi boyasam yoksa çikolata kahveye mi? çok çaresizim yardım lütfen

Merhaba;
Palette ışıltı çikolata demek 5.60 demek yani kuaför dilinde açık kahve kızıl doğal rengine boyamışsın

Benim sana tavsiyen kesinlikle bir daha market boyasına bulaşma eminim ki numarasına değil de rengine bakarak almışsın boyayı. Her zaman yapılan hatalardandır. Merak etme.

Saçını açmanı tavsiye etmiyorum siyahlıklar kaldı biraz diyorsun. Saçlarının her tarafının eşit olmasını ve kızıllığının minumuma inmesi için
Loreal MAJİREL 5.1 Koyu kumral küllü
ile boya. Bu boyayı markette değil kuaför malzemeleri satan yerde ya da internette bulabilirsin.

Emin ol 5 yıldır bu boyalarla uğraşıyorum Gözün kapalı yapabilirsin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…