Uçan spermlerden hamile kalinirmi?

tugwe

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2024
3
1
16
oncelikle yasim kucuk ve normalde böyle siteleri kullanmam, yasim kucuk oldugu icin fazla cinsellik hakkinda bilgim yok. Fakat stres oldugum bir konu var, ben birkaç kez mastur yapmistim, ve yaklasik iki aydır adet olmuyorum, acaba yaparken disardan sperm bulasmis olabilir mi? Çok korkuyorum lütfen içimi rahatlatirmisiniz yarin kan vericem ya hamile cikarsam ailemin yuzune nasil bakicam benim buyugum oldugunuzu dusunup buraya sormak istedim twsekkurler simdiden eğer sorum cok kotuyse kusura bakmayin ama o kadar stresliyimki atesim cikti hamile degilimdir değilmi

Aklıma rüzgar ile hamile kalan kadın geldi

Bitki değilseniz türümüzün spermleri henüz uçamıyor

Yok öyle bir şey. İçiniz rahat olsun. Aklınıza cinsellik fazlasıyla geliyorsa enerjinizi atacağınız spora yönelin, boş kalmamaya çalışın. Hobi edinip yapın. Cinsellik içerikli paylaşımlara maruz kalmak sizi daha fazla dürtebilir.

Halinizden memnunsanız da ileride sürtündüm, bir şey yanlışlıkla girdi vs gibi yollara girmeyin derim. Muhtemelen soluğu yine burada alıp kızlık zarı dikimi, hamile miyim, pişmanım konularıyla dönersiniz.

Son düzenleme:
fazla merakli degilim fakat şunu farkettimki böyle konularda cevreniz cok etkili

Bu gözler uçan spermi de okudu bir bu eksik demem artık
Ya yazdığın şeyi kendin oluyor musun?
Ne kadar saçma olduğunun farkında değil misin?
Ohaa yaa kafalar pırıl pırıl
Spermler uçtu ve seni hamile bıraktı vayy canına

Ya o anlamda kastetmedim mesela çevrede tuvalete falan bulasanlari kastetmistim öyle ucmayacagini bende biliyorum LQKSKDJJDJX

Aklıma niyeyse Redbull reklamı geldi Redbull kanatlandırır diye Allah aşkına 6. Sınıfta fen bilgisi dersi de mi görmedin biyolojiyi geçtim artık fen bilgisi dersinde üreme anlatılan birşey. İnsanlar burda adrese teslimle hamile kalamıyor. Senin spermler Redbull içip kanatlanmadıysa senin de kalman mümkün değil.

Uçan sperm nedir ayol nerden bulaşıyor anlamadım ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…