tüy sarartıcı tecrübem!

penguenkoalapanda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2016
63
69
35
arkadaşlar maalesef bu aralar sürekli kendimle kafayı bozduğumdan saçma sapan şeyler deneyip duruyorum. geçenlerde sesunun tüy sarartıcısını almıştım. esmerim ve yüzümde çok belirgin olmasa da siyah kıllar var. ben de bu kıllara çözüm olarak denemek istedim normalde her zaman iple alırdım ve yan etkisi falan olmazdı ama işte uğraşmak istemedim, tembelliğim tuttu derken ikinci kez hata yaptım. bu kremi ilk denediğimde yüzümde yanmayı hissettiğim an yıkamıştım ve bir şey olmamıştı, kızarıklıkla atlatmıştım tüyler de sararmadı. aynı şeyi ev arkadaşımın da yaşadığını öğrendim ama bir süre sonra tekrar denemeye karar verdim. indikatörü daha az koydum fakat yanma olayı azalsa da geçmedi. ev arkadaşım denediğinde ikincisinde problem yaşamamış fakat bende öyle olmadı şu an suratımda kocaman siyah leke var iki taraftada. bir daha aslaa!!! kullanmayın yüzünüzde, kimyasallardan uzak durun. ağda yapın, iple alın ama kimyasal bir şey sürmeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…