Tuvalet problemi

Griliiii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2023
36
17
32
Çok utanarak yazıyorum ama bu konuda tecrübesi olan birileri vardır umuduyla yazıyorum.. Öncelikle kusura bakmayın
Doğumdan sonra basur problemim oldu rahat bir şekilde tuvalet ihtiyacımı gideremiyorum, kanamalar oluyor. Son 2 gündür kaka çok sert ama asla yapamıyorum tamamen ucunda (Affınıza sığınarak yazıyorum) ama olmuyor, canım çok yanıyor ve otururken, ayakta her an olacak gibi, ağrılı.. Bunu daha önce yaşayan çözüm bulabilen varsa yardımını rica ediyorum..

Basur için kremler var mutlaka kullan onları kayısı kompostosu su probiyotik vs tipik olan her şey yap bunlar çözüm olmuyorsa hamileyken kullanılabilen magnezi calsine diye toz suya karıştırılan ilaç var ben hamileyken ve doğumdan bir süre sonra düzene girene kadar basur iyileşene kadar onu kullanmıştım lavman yapmaktan acillik olmaktan kurtarmıştı beni doktoruna da sorup onunalabikrsin bana kadın doğum da endokrin de ilacın hiç bir zararı olmaz emziririkende kullanırsın demişlerdi

Aynı durumdaydim lifli gıda kayısı Zeytinyağı gibi şeyler yiyerek çözdüm biraz da olsa doktora gidemedim bebekten dolayı biraz daha iyiyim umarım hepimiz sifa buluruz geçmiş olsun

Krem kullanıyorum acısını hafifletiyor ama bu yapamama durumu çok farklı, bütün vücudum ağrıyor sanki.. Doğum yaparken canım bu kadar yandıydı nerdeyse.. O Magnezyumu kullanıyorum ben de ara sıra.. Teşekkür ederim

Aynı durumdaydim lifli gıda kayısı Zeytinyağı gibi şeyler yiyerek çözdüm biraz da olsa doktora gidemedim bebekten dolayı biraz daha iyiyim umarım hepimiz sifa buluruz geçmiş olsun

Teşekkür ederim.. Fitil kullandınız mı peki, fitil denemek istiyorum. Yapamıyorum olmuyor, canım çok yanıyor.. Bebeğime bile adapte olamıyorum tam anlamıyla.

Bol su için kuru kayısıyı geceden ılık suya doğrayın sabah hem suyunu hem tanesini yiyin yada kayısı taze olarak tüketin aç karnına içebilirseniz zeytin yagı bir kaşık içemezseniz yemeğinize vs koyabilirsiniz tek içimlik probiyotikler var onlardan için geçmiş olsun

Onu düzenli yapıncaya kadar kullanırsan eğer bu problem kalmıyor benim kabızlık yapamama bundurumlar doğumdan daha zordu şimdi 5 sene sonra 2. Hamileyim ödüm kopuyor her gün aynı şeyleri yaşar mıyım diye

Ben krem de kullanmıyorum fitilde sadece lifli gıdalar yiyorum katı yiyecekleri hazır gıdaları kestim biraz daha iyiyim eğer yine kötü olursam doktor a gideceğim 8 aylık bebbisim benimde

Ben krem de kullanmıyorum fitilde sadece lifli gıdalar yiyorum katı yiyecekleri hazır gıdaları kestim biraz daha iyiyim eğer yine kötü olursam doktor a gideceğim 8 aylık bebbisim benimde
Fitil rahatlattı gerçekten ama doğum yapmış gibi oldum tamamen, çok zor bişey.. İnsanın yemek yiyesi gelmiyor ne kadar zormuş..

Fitil rahatlattı gerçekten ama doğum yapmış gibi oldum tamamen, çok zor bişey.. İnsanın yemek yiyesi gelmiyor ne kadar zormuş..
Hangi fitili kullandınız doktor mu önerdi bende doktora görünmeden kullanmak istemiyorum daha kötü olurum diye gerçekten öyle yemeği kestim iyice

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…