tutunma kanaması olabilir mi...

nesli58

yerle yeksan...
Kayıtlı Üye
31 Mart 2010
290
5
kızlar bugün çamaşırımda kahverengi bir leke gördüm... :44: yumurtlamamın üzerinden 6 gün geçti...tam adet kanı gibi değil...ama normal akıntı gibi de değil...kahverengi...yardımcı olur musunuz...tutunma kanamasıysa çoooook mutlu olucam, ilk defa bu ay sorunsuz yumurtladım...bi de dostineks kullanıyorum gebelik oluşunca bırakmam lazım... :18: tecrubesi olanlar lütfen yardım edin...

Tecrubeli degilim ama yerlesme kanamasi olabilir de olmayabilirde.
adet gunune kadar sabredip beklemelisin canim.

evet canım olabilir ama sabredip adet gününü beklemelisin. bende de geçen ay aynı günde pembe pembe gelmişti ama sonradan adet oldum. hayal kırıklığına uğrama diye beklemelisin. olursa da sürpriz olur güzel olur. inşallah da olur :) güzel haberlerini bekliyoruz.

lekelenme bugün de devam etti...rengi daha koyu, akıntı olmadığına eminim...kanama resmen...adetime de 7 gün var...az önce acilde test yaptırdım çıkmadı...yerleşme kanaması yaşayanlar ne zaman pozitif gördünüz acaba...??? :44:

Benim o kahve gibi akıntı adetime 3 gün kala oldu.Kanda bhcg baktırdım aynı gün 6,57 çıkmıştı.

kızlarrrrr...adet oldum...tutunma kanaması sandığım şey adet başlangıcıymış... bir hafta erken oldu...uf uf...bu ay her şey yolundaydı...Rabbim kısa zamanda isteyen herkese, ben de dahil, nasip eder inşallah anne olmayı...

Hayırlısı olsun.Önümüzdeki ay olur inşallah..

benımde 5 gün geçti kahverengi lekelenmelerim var bugün eczanedeki testlerden aldım negatif çıktı.acaba kantestinşd eçıkarmı kızlar fikri olannn???tutunma olabilir mi bnımde?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…