Tuttumu acaba?

Zilanur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2008
1.019
3
Hayirli günler herkese...
benimde bir sorum vardi yine
Simdi söyle üc gün önce yumurtlamam vardi daha dogrusu doktora gitmisdim o bana demisdi bu hafta tam zamani bol bol idman yapin diye, simdi iki gündür idamn vardi ve akintim vari üc gün önce simdi ne akintim var nede baksa birsey, diyorum acaba tuttumu...idman yaptikdan sonra bir saat uzandim belimin altina hafif bir yasitk koydum, doktorum tavsiye etmisdi...simdi diyorum acaba tuttumu, akintim niye kesildi, yumurtlama dönemimmi gecdi ama oda olamaz cünkü doktorum daha yeni yumurtlaman basladi dedi, yani yumurta gözüküyor... sizler ne düsünüyorsunuz bu yazdiklarimdan?
Birde zayiflamak istiyorum ramazdan sonra spor yapmak istiyorum ama diyorumki acaba hamile kalma riskinimi azaltir düsük mü yaparim yine...birde orucluykne hamile kalinirmi, bütün gün aciz ne su icioyruz nede yemek yiyoruz hamiel kalma riski daa azdir degilmi?

canım inşallah hamişssindir sabredicez bakalım...bende orucum ve deniyoruz bakalım bu ayın uğuru ile olur canım inşallah bende ilk korunmasız ılskı yasadım bu ay 10-12-14-16 günlerde ilişki oldu yumurtlamada bu gunlerden bırınde oldu muhtemelen,bende her seferınde yarım saat yastık koydum belıme bırınde 1bucuk saat uyudum kalkmadan şimdi beklemedeyim fakat benimde senin gibi akıntım kesıldı kuruluk var inşallah hayırlı haberlerımızı verırız burdan

bende bir gün aralikli iliskiye giriyoruz daha iyi tutuyormus spermler kaliteli oluyormus doktorun dedigi...
insallah hamis oluruz benim ikinci bebisim düsükdü burda forumdada paylasmisdim an be an, nasil test yaptim resimleri bile koymusdum ama sonradan iki aylik düsük yaptim...cok üzüldüm simdide tutmayack diye cok korkuyorum..hayirlisi allahdan isnallah hamis kaliriz

canım çok üzüldüm:S dikkat et kendine bundan sonra temkinli ol... ama kafana cokta takma oda kötü oluyorr

inşallah canım inşallah bakalım güzel haberlerimizi veririz buradan bat kaç peki senin? ben bıraktım artık beklemedeyim yoksa bata 9 gun var daha..ama olmuşssada olur ztn diyorum o malum gunlerde..hayırlısı hakkımızda

cok sagol canim inan ikincisine hep dikkat ediyordum icimde bir ses bu cocuga kavusamiycaksin diyordu bunu doktorumada demisdim, kadin cok sasirdi düsük yaptigimda..ilkie hic dikate d´tmyiordum rahat rahat hareketler, demekki rizki yokdu bu dünyada

simdi bat herhalde ilk regl günü olyuor degilmi? benim son regl günlerim 28.07-03.08 idi...
simdi bat herhalde 28-29.08. olmali degimi???
hadi hayirlsi insallah ahyirli haberler veririrz birbirimize bu arada türkiyede miy asiyorsun ben alamnya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…