Saç Rengi ve Saç Boyama Turuncu olan saçlar nasıl düzeltilir

Ilgincbiri

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2018
6
3
25
Dün ombre saç boyası aldım, benim saçlarım kumraldı ana renk olduğu için ombre ile boyama kararı aldım ama saç turuncu oldu. 4 sene öncesinde belimdeki saçı yine aynı boya ile boyamistim geçişleri olan tatlı bir renk olmuştu buna güvenerek tekrar boyama kararı almıştım ama ne yazık ki sonuç hüsran!
Annem diyor ki "saçını koyulaştırma sarı yapalim çok rahat sarı olur" ama şu var ben güvenemiyorum bu sefer. Küllü kumral veya küllü sarı yapmak için hangi boyayı önerirsiniz? Veya farklı fikirler verebilirsiniz acilen kurtulmam gerek bu sactan. Yıldız tilbe gibi geziyorum ortalıkta. 😭

Eklentiler

• IMG-20190626-WA0037.jpeg
    IMG-20190626-WA0037.jpeg
    89,1 KB · Görüntüleme: 573
Maalesef hiç güvenmiyorum kuaföre. Özellikle yaşadığım şehirdeki kuaförlere hiç güvenmiyorum. Üstelik bu saç ile nasıl sokağa çıkayım rezillik. :KK43:

O zaman şu anlık çok koyu bir boya alıp boyayın, çünkü ne kadar daha uğraşırsanız saçlarınıza yazık :KK61:

O zaman şu anlık çok koyu bir boya alıp boyayın, çünkü ne kadar daha uğraşırsanız saçlarınıza yazık :KK61:

Çikolata kahve rengini düşünüyorum bende. Ama annem "bu kadar açtın bu saçı, küllü sarı ile kurtarırız" diyip duruyor arkadaşım da aynı şekilde. Iyice kafam karıştı. :KK43:

Çikolata kahve rengini düşünüyorum bende. Ama annem "bu kadar açtın bu saçı, küllü sarı ile kuratırırız" diyip duruyor arkadaşım da aynı şekilde. Iyice kafam karıştı. :KK43:

Çikolata kahve de çok güzel bir renk, bayılırım. Ama burda sizin ne istediğiniz önemli, hangi renkle kendinizi daha güzel hissedecekseniz öyle yapın bence :KK200:

Profosyenel değilseniz Evde sarı saç aşırı zor.. imkansıza yakın yani.. tavsiye etmem
Kendimi bildim bileli evde sarı saç yapıyorum. Bu sefer nedense bir sıkıntı oldu. Mesela geçenlerde bir tutam renk açtım sapsarı ne bir yanma ne de bir turunculuk. Ama bu sefer yolunda gitmeyen bir şey oldu. Saçlarım uzunken çok fazla kullanıyordum, pixie model saç kullanmıştım uzatmaya başladım, ana saç tertemiz saç bir hafta önce platin sarisina saç açtım bir sıkıntı olmadı. Bu sefer tupturuncu oldu. Şehir dışındaki kuaförümü aradım, o da sarı yapma 6.0 sıfır boya ve 30'luk oksidan ile boya. Zamanla çok güzel rengi olur dedi. Onun dediğini yapacağım. 😁

X