TURON9 dan ON9 OCAKTA ON9 SAAT ON9 DAKİKA OTELLER YARI FİYATINA!!

MasterTur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2009
1.660
0
TURON9 dan ismine özel %50 indirimli kampanya!!

TURON9 - ON9 OCAKTA,, ON9 SAAT,, ON9 SANİYE sürecek olan GERÇEK %50 İNDİRİM imkanı sunuyor. Sitemizde belirtilen 3*-4*-5*lı otellerde 01.04.2012-30.10.2012 tarihleri arasında yapacağınız minimum 5gece konaklamalarda Size olması gereken fiyatı ne ise yarısını sunuyor.!!!! Otobüs ulaşımı kullanmak isteyen misafirlerimiz içinde aynı şekilde %50 indirim Sizleri bekliyor!!!!

ON9 OCAKTA REZERVASYONUNUZU YAPTIRIN, ÖDEMENİZ GEREKEN FİYATIN YARISINA KALIN!!!!!!!!!....

Detaylı bilgi için 0216 550 19 19 dan tarafımıza ulaşabilirsiniz!!

Son düzenleme:
buradan daha detaylı bilgi veremezmisiniz ayrıntılı görebileceiğimiz bir link yada

Merhaba hewi;

turon9.com üzerinde gördüğünüz "erken rezervasyon %50 indirim" ibareli tüm tesislerde fiyatlar yarıya düşürülmüş durumda. nisan/ekim arası yapacağınız minimum 5 gecelik rezervasyonlarda bu fiyatlardan faydalanabiliyorsunuz. yarın saat 07den gece 02: 19: 19 a kadar rezervasyonunuzu yaptırdığınız takdirde geçerlidir kampanyamız.

tamam fiyatlar cok güzel ama o otellerin içinde 1 lira verip te gidebilecegim tek bir otel yok

tamam fiyatlar cok güzel ama o otellerin içinde 1 lira verip te gidebilecegim tek bir otel yok

merhaba;

kampanya içeriğimizdeki tesisler arasında ; her bütçeye hitab edebilecek bir karma yapmaya özen gösterilmiştir. 3* lı tesislerin yanı sıra 19/01 kampanya günü sitemizi inceleyen misafirlerimizinde dikkatini ve ilgisini çeken bir çok zincir 5* lı tesisler yer almıştır. Buradan yararlanan misafirlerimizde var ise kendilerinede kampanyamıza gösterdikleri yoğun ilgi için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla...

Ben 2 yıl turon 9 ile 1 yıl tek turla calışan bir otel oldugu için farklı bir tur şirketi ile tatile cıktım, hepsinde de kendi içime sinene kadar araştırırım. Otel şikayet sitelerini buradaki kullanıcıların yorumlarını ara ara takip ederim, açıkçası bu konuda oldukça bilgiliyim. Özellikle bu yıl erken rezervasyon ücretleri geçen yıla oranla % 100 ün üstünde artmış O yüzden sitenizdeki kampanyayı görünce çok mutlu olmuştum ve bu yılki tatil tarihlerim belli olduğundan gerçekten güvenebileceğim bir tesis olduğu anda rezervasyon yaptıracaktım. Güvenebileceğim tesisler bana göre olabilir çok bu fırsatın belli kalitenin üstündeki tesislerde Türk tatilcilerine kısa tatil fırsatları sunmasını beklemiştim. Örneğin Limak Grubu, Silence Beach Resort veya Farklı grup otellerden en azından biri olmalıydı.

ben 2 yıl turon 9 ile 1 yıl tek turla calışan bir otel oldugu için farklı bir tur şirketi ile tatile cıktım, hepsinde de kendi içime sinene kadar araştırırım. Otel şikayet sitelerini buradaki kullanıcıların yorumlarını ara ara takip ederim, açıkçası bu konuda oldukça bilgiliyim. özellikle bu yıl erken rezervasyon ücretleri geçen yıla oranla % 100 ün üstünde artmış o yüzden sitenizdeki kampanyayı görünce çok mutlu olmuştum ve bu yılki tatil tarihlerim belli olduğundan gerçekten güvenebileceğim bir tesis olduğu anda rezervasyon yaptıracaktım. Güvenebileceğim tesisler bana göre olabilir çok bu fırsatın belli kalitenin üstündeki tesislerde türk tatilcilerine kısa tatil fırsatları sunmasını beklemiştim. örneğin limak grubu, silence beach resort veya farklı grup otellerden en azından biri olmalıydı.

alanyada happy elegant5*,club konaklı 5*,marmaris ideal grup otelleri5*,bodrum armonia holiday 5*,bodrum isis otel 5*,kuşadası charisma 5*,kemer carelta, çeşme altınyunus 5*, alanya maritim club alantur, çeşme babaylon, kemer club club phaselis 5*, sandıklı termal park 5* vb 5* lı - kaliteli 4* lı otellerde kampanyamız dahilindeydi.

şuanki; erken rezervasyon kampanyamız 30 ocak tarihine kadar geçerlidir.

Eski bir misafirmiz olarak. Size tekrar yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

kemer club club phaselis listenizde sabah yoktu, ikinciye baktıgımda fiyatlarınızın %50 indirimli olmadıgını gördüm. Şimdi siz listede olduğunu ve % 50 indirimli oldugunu söyleceksiniz, bunu ispatlama imkanımız malesef yok o yüzden sadece yasadığımı belirtmek istiyorum, amacım suçlamak değil.
Kemer Carelta Beach in tam yanında mezarlık var ve bu durum bizi rahatsız ettiği için ayrıca otel hakkında orta karar bi izlenim oldugu için düşünmedim bile.
Club Konaklı kayalık denize sahip, ayrıca konaklı tercih edeceğim bir belde değil
Bodrum Isis Club cok şikayet alan bir tesis.
Yine Bodrum, Kuşadası Çeşme nisan ve eylül ayında tatile cıkacagımız için tercih edemeyecegimiz bölgeler. Aynı zamanda hepsi belli düzeylerde olsalarda beni ikna etmeyen tesisler. Turon 9 zengin otel seçenegi ve istisnasız en uygun fiyatı sunması sebebiyle her zaman tercih sebebim olacak. Kampanyalarınızı takipteyim.

kemer club club phaselis listenizde sabah yoktu, ikinciye baktıgımda fiyatlarınızın %50 indirimli olmadıgını gördüm. Şimdi siz listede olduğunu ve % 50 indirimli oldugunu söyleceksiniz, bunu ispatlama imkanımız malesef yok o yüzden sadece yasadığımı belirtmek istiyorum, amacım suçlamak değil.
Kemer Carelta Beach in tam yanında mezarlık var ve bu durum bizi rahatsız ettiği için ayrıca otel hakkında orta karar bi izlenim oldugu için düşünmedim bile.
Club Konaklı kayalık denize sahip, ayrıca konaklı tercih edeceğim bir belde değil
Bodrum Isis Club cok şikayet alan bir tesis.
Yine Bodrum, Kuşadası Çeşme nisan ve eylül ayında tatile cıkacagımız için tercih edemeyecegimiz bölgeler. Aynı zamanda hepsi belli düzeylerde olsalarda beni ikna etmeyen tesisler. Turon 9 zengin otel seçenegi ve istisnasız en uygun fiyatı sunması sebebiyle her zaman tercih sebebim olacak. Kampanyalarınızı takipteyim.

Herzaman memnuniyetle yardımcı oluruz.. :)

X