Makyaj Ürünleri Türkiye'ye gönderim yapan mineral makyaj markaları??

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

karahan08

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2010
21
0
Merhaba bayanlar everday minerals yine Türkiye'ye gönderim yapmayı durdurdu ben ürünlerinden çok memnundum haliyle üzüldüm 10-15 site buldum ama hiç biri türkiye ye gönderim yapmıyor, yapanın ürünleri kalitesiz görünüyor ya da kargo ücretleri belli olmuyor.
içinizde ülkemize mineral makyaj ürünleri gönerimi yapan marka-site...vs bişeyler bilen var mı? fisfisfis

evet taylor made minerals var ben 2 ay once falan sipariş vermiştim hatta tr ye yolluyor tavsiye ederim

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bayanlar everday minerals yine Türkiye'ye gönderim yapmayı durdurdu ben ürünlerinden çok memnundum haliyle üzüldüm 10-15 site buldum ama hiç biri türkiye ye gönderim yapmıyor, yapanın ürünleri kalitesiz görünüyor ya da kargo ücretleri belli olmuyor.
içinizde ülkemize mineral makyaj ürünleri gönerimi yapan marka-site...vs bişeyler bilen var mı? fisfisfis

merhabalar ben yeni üye oldum vede mineral makyaj tutkunuyum bir çok mineral makyaj markasaı denedim güvendiğim bir eczacım var oradan alıyorum ama mineral wear'ı önerebilirim size:KK9:

X