Türkiye yıkanmalı …(insanlık)

cileklihurma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2024
773
1.020
28
Herkese hayırlı akşamlar bugün haberlerde gördüklerim sosyal medya üzerinde gördüklerim hakkında biraz iç dökmek konuşmak istiyorum , insanın içi ürperir midesine ağrılar girer kendini dış dünyadan soyutlamak ister ya hani öyle durumdayım gördüklerimi hafızamdan silemiyorum (İstanbul’da olan olaylar bir yandan diğerleri bir yandan ) yani insanım ve içim acıyor insanım ve vicdanım sızlıyor ne denebilir ne söylenebilir bilmiyorum Rabbim ailelerine sabırlar ihsan eylesin …
Bu ülke artık raydan çıktı bu ülkenin insanları artık ahlakını vicdanını merhametini kaybetti başka nasıl bir açıklaması olabilir.
Gerçekten kanım çekildi Rabbim sen kimseye böyle acılar gösterme isimlerini yazmaya olayı yazmaya elim el vermiyor
Adalet eksik bir şeyler eksik artık bu ülke de .

igrenc ya bu nasil bir ahlaki çöküş
okudugumdan izledigimden beri kendimde degilim ya. güpegündüz insanın basina her b.k gelebilir demek ki. hayattan, yaşamaktan soguttular!

Gerçekten çok berbat bir hale geldik. Ne ahlak ve vicdan ne adalet… hiçbiri kalmadı. Ortalık çok bozuldu. İnanın çocuk doğurmaya korkuyorum. Allah sonumuzu hayır etsin

Gerçekten çok berbat bir hale geldik. Ne ahlak ve vicdan ne adalet… hiçbiri kalmadı. Ortalık çok bozuldu. İnanın çocuk doğurmaya korkuyorum. Allah sonumuzu hayır etsin
Gerçekten her şeyden şüphe eder olduk artık anlam veremiyorum olanlara mide ağrım gitmiyor

İstanbul başlı başına bir ülke. Kendi başına sadece nüfusu ve ekstra beslediği kaçak göçek şerefsiz topluluğuyla bir çok ülkeden fazla nüfusu var. Bu nüfus patlamasına doğum oranları ölçütünde aslında hazırlıklıydı ancak kaçak gelen geçenin gelmesiyle nefes alamaz hale geldi. Ne altyapı ne üstyapı kaldıramıyor artık o nüfusu ve bu nüfusun içindeki çürük elmalarda gruplaşıp birbirinden güç bulunca iyice ortaya dökülmeye başladı her şey.

Bu çürük elmaların içinde her şey var ve gayette devlet destekli olarak besliyoruz hepsini. Yolsuzluk yapanı, vatandaşın hakkını yiyeni, bir başına saray geçindireni, hırlısı hırsızı, tacizcisi, pedofilisi kumarbazı, uyuşturucu bağımlısı/satanı... Hey yavrum hey. Mimar bir hocanın röportajı vardı belki görmüşsünüzdür sosyal çürüme var Türkiyede diyordu. Çok doğru artık o kadar içten içe çürüdük ki kangrene döndü olay. İyi günleri umarak devam ediyoruz hayatımıza ancak ummakta artık bir işe yaramaz. Sadece kafamızı kuma gömüyoruz özet bu.

Konuma görüş bildirmiştiniz bende konularınıza bir bakmak istedim bu konuya denk geldim.
Bende hafızamdan silemiyorum haberi gördüğüm günden itibaren inanın geceleri uyurken korkuyorum aşırı korkuyorum açık açık sansürsüz bir şekilde maalesef karşıma çıktı o gece uykumdan uyanıp lavaboya koştum kusacaktim kusamadim mide bulantısından 20 dakika durdum öylece.
Gece çok korkuyorum aşırı üzüldüm insanlık dışı bir şey bu aşırı içim acıyor aklıma geldikçe.
Bu görüntüleri hafızamdan silmek istiyorum Çok acı Allahım sen yardım et ailelerine.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…