Türkiye ile Güney Kore, Sizlere Yepyeni bir Alışveriş Deneyimi Sunuyor!

sealover

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2013
85
0
Bu güne kadar Fashion TV ve ZTV markalarını Türk izleyicisiyle buluşturmanın yanısıra, halen Demsa ve World Travel Channel’i bünyesinde bulunduran MediaSa grubu ile Asya’nın 1., Dünyanın 3. en büyük home-shopping şirketi olan CJ O Shopping’in ortak girişimi olan MCJ müşterilerine uygun alışverişi keyifli hale getirmeyi amaçlıyor.

Sitedeki Güney Kore ürünlerinden bazıları:

Homepower Çok Katlı Çamaşırlık Glasslock Saklama Kabı (6 Parça) Coocan Ocak Üstü Izgara&Kek Pişirme Seti

Coocan Çift Taraflı Titanyum&Elmas Kaplama Tava Seti Sunrise Çok Amaçlı Saklama Kapları Özel Fiyatlı Double&Double Ayakkabı Saklama Seti

Eklentiler

• $hakkimizda_logo.jpg
    12,9 KB · Görüntüleme: 1.172
Son düzenleme:

bu adresler bende açılmıyor acaba başka bir şekilde yüklemeniz mümkün mü acaba ???
ben de almak istiyorum ama emin olmak istiyorum ...hiç olumsuz birşey okumawdım ...siizin adreste youtube da açılmıyor....

merhaba ben mcj den coocan elmas kaplama tava setini kullanıyorum çok memnunum yanmıyor yapşmıyor hemde bildiğimiz o fiyatlı tavalar gibi bir süre sonra bozulma da olmuyor 2 yıldır kullanıyorum fiyatıda uygun ilk güngü gibi yepyeni tavsiye ederim.

bende hangi marka seramik tava aldıysam sorun yaşadım ama coocan marka elmas kaplama tava setini kullanıyorum çok memnun kaldım ayrıca diğer tavalar gibi de uzun süre yıkamaya çalışmıyosun tavsiye ederim.

bende hangi marka seramik tava aldıysam sorun yaşadım ama coocan marka elmas kaplama tava setini kullanıyorum çok memnun kaldım ayrıca diğer tavalar gibi de uzun süre yıkamaya çalışmıyosun tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…