Makyaj Ürünleri Türkçe Makyaj Videoları İzlemek için

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Christinia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2009
32
0
Konuyu siliyorum, arkadaşıma videoları ingilizce yapmasını söyledim, yabancılar bu videoların aynısından yapıyolar ve izleyicileri bayılıyor ama türk kızları böyle şeylerden anlamaz onlara el işi lazım=DDD

Son düzenleme:
Üzülerek belirteyim olumlu eleştiri yapamıycam. Akıcı konuşmuyo, çok baştan sağma duruyo, makyaj ürününü tanıtıyo ama ben hiçbirinden doğru dürüst birşey anlamadım onun yerine anlatarak makyaj yapması daha makbule geçerdi hem ürünü canlı canlı görürdük. Aldığı kıyafetleri göstermesi de saçma geldi amaç sezon trendlerini tanıtmaksa benzer ürünleri (hatta aynı gibiydi) göstermesine gerek yoktu, trendden de ziyade onun zevkini görmüş oldum çünkü ben mağazalarda o tarz elbise görmedim belkide benim tarzım olmadığından bilemiyorum. Saçlarını da daha güzel yapabilir nacizane =) çünkü görünce cezbetmeli ki devamını izlemek isteyeyim kendi açımdan her iki videonun da yarısına bakabildim ne yazıkki bunlardan dolayı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…