Türk milletinn gençliğini tebrik ediyorum

cmcmcns

_CanCu (: _
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2007
534
0
38
Lise öğrencileri okullarında 13 arkadaş kanlarıyla türk bayrağı yapıyor ve Büyükanıta gönderiliyor biz böyle büyük türk milletiyiz diye gururlandırıyor bizi..
ilkokul öğrencisi bayramda el öperek topladığı 25 ytlyi mehmetçik vakfına yolluyor destek için!!!:1hug:
ve haberturk kampanyası 34.335 küsür ytl toplanıyor
BEN BU ÜLKEDEKİ HALA KANINDA ŞEREF OLAN TÜRK MİLLETİNE TEBRİKLERİMİ TEŞEKKÜRLERİMİ YOLLUYORUMM KİMSE BİZİ YIKAMAZZZ

bencede arkadasım bütün duydularımla katılıyorum elleri öpülmeye değer insanlar,ne mutlu türküm diyen..........

şimdi haberlerde izledim ve ölesine gururluyum ki türk olduğum içinn :)
göz yaşlarım mutluluğumdan NE MUTLU TRKÜM DİYENEE!!

bu akşam gözyaşları içinde haberlerde izledim haberi ve gurur duydum HELAL OLSUN BE SİZE HELAL OLSUN.genç olmak baba parasıyla hava atmak marka kıyafetler giymek gezmek tozmak degil VATANI İÇİN BÖYLE DUYARLI OLABİLMEKTİR

göz yaşartan, göğüs kabartan bir haberdi...öğretmen adayı bu çocuklar...hepsi mesleklerine başladığında o bölgede terörün usandırdığı yaşamları bilgiyle,ilimle hayata bağlayacak...o güzelim çocuklara harbiye marşından iki dizeyle sesleniyor ve kutluyorum:
KANLA İRFANLA KURDUK BİZ BU CUMHURİYETİ
CEHENNEMLER KUDURSA, ÖLMEZ NİGAHVADIYIZ!!!!!!!!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…