Tur On9 Yaz Şenliği !

MasterTur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2009
1.660
0
Tur On9 Yaz Şenliği Başladı,

* KARNESİNİ GETİRENE AİLECE %5 EXTRA İNDİRİM.

*KARNESİNDE ZAYIFI OLANLAR GÜLÜMSEYİN :) SİZE AİLECE %10 EXTRA TATİL İNDİRİMİ BİZDEN TESELLİ ARMAĞANI !

*EMEKLİLERE VE MEMURLARA %10 EXTRA İNDİRİM

*13-25 YAŞ ARASI 3. KİŞİYE %50 İNDİRİM

*ÜCRETSİZ ULAŞIM İMKANLARI

*7 GECE KAL 6 GECE ÖDE TESİSLERİ

*ERKEN REZERVASYONU DEVAM EDEN TESİSLERDE %25 E VARAN İNDİRİMLER

kampanyamız 12.06.2009 - 20.06.2009 tarihleri arasında yapılan rezervasyonşar için geçerlidir. Aksiyonların sadece birinden yararlanılabilir. Kampanyamız yaklaşık 200 tesis ve kontenjanlarıyla sınırlıdır. Kampanyaya dahilindeki tesisler ve ayrıntılı bilgi www.turon9.com sitesinde belirtilmiştir.

Tur On9

"Bu indirimlerle ben de ders çalışmayıp üstüne tatil yapardım" öğrenci olsaydım :)) Çok güzel bir organizasyon, tebrik ederim.. KARNESıNDE ZAYIFI OLANLAR GÜLÜMSEYıN :) SıZE AıLECE %10 EXTRA TATıL ıNDıRıMı BıZDEN TESELLı ARMAĞANI !
Beni bile gülümsetti..

sevgili sayın haşmetluuu turon9 yetkilisiciğim
balayı için bana da bi güzellik yaparsiniz herhalde dimi :kedi:

cristal adniral da düşünüyoruz ama 3, çocuğumuza para ödemek zor geliyor . çocuk engelli ve biyolojik yaşı 9 olsada fiziksel yaşı 5 dir. bu durumda. bu çocuğumuzuda ücretsiz misafir etrmek mümkünmü

ben bır turlu yer begenemedım ve bulamadım bana yardımcı olurmusunuz tek ben gdecegım 15 ve 12 yasındkı kızlarımla beraber 5 yıldızlı ıstıyorum kemerde hemde ucuz olsun ıstıyorum hersey dahıl konseptınde turon9 a maıl attım hıc bılgı gelmedı acaba sız yardımcı olurmusunuz 5 yıldızlı taıl nasıl acaba hem fıatda ındırımlı oda durumu nasıl oluyor acaba yer ayırtıcam 7 gunluk fılan uygun olursa ıyı calışmalar

merhaba;
ben busene tatil için marmarisi seçtim. marmariste uygun fiyatlı denize yakın şehir merkezinede yakın bildiğiniz bir yer varmı diye sorcaktım.

Merhaba Esmerfatos,

Tatil için düşündüğünüz tarih aralıklarını ve bütçenizi bana iletirseniz size uygun tesislerimiz hakkında ayrıntılı bilgi verebilirim

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
Merhaba, Derindeniz09

Aydından kalkan tur konusunu biraz daha açabilirsek yardımcı olamaya çalırım size,

tatil için hangi bölgeleri tercih edersiniz acaba ?

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
Merhaba,

Belirttiğiniz tarihte tesisin

kara manzaralı standart odasında kişi başı günlük konaklama ücreti peşin ödemeler için 90.90 tl.

deniz manzaralı standart odasında kişi başı günlük konaklama ücreti peşin ödemeler için 98.50 tl. dir,

Kadınlar kulübü üyelerine özel indirimlerimiz olacak ileki günlerde kampanyalarımız bölümünden takip edebilirsiniz.

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
Merhaba, Derindeniz09

Aydından kalkan tur konusunu biraz daha açabilirsek yardımcı olamaya çalırım size,

tatil için hangi bölgeleri tercih edersiniz acaba ?

saygılar.

selam Turon9 sizin düzenlediginiz turlar hakkinda bilgi edinmek istemistim,temmuz ayinda veya agustos ortasi AYDIN sehrinden kalkan otobüs turlariniz varmi?AKDENIZ KARADENIZ TURLARI GIBI:TSKLER

X