Tur arkadaşı olmaya ne dersiniz...

serayy

çook şeker
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.468
3
Merhabalar....
Ben yaklaşık 4 senedir bu siteye üyeyim. Son zamanlarda hamileliğimden dolayı aktif değildim. Ara ara bakıyordum. Ama eskilerden tanıyanlar tanır.
Şimdi ben şöyle diyorum. Ben bayan arkadaşlarımla tatil yapmayı çok seviyorum.
Bu şekilde olan birkaç arkadaşım var ama malum işyerlerinden tatil zamanları denk gelmeyebiliyor. Eşimde yurtdışında çalışıyor. Onlada senede 1 kez tatil yapıyoruz.
Şöyle bu tür tatil yapabilecek arkadaşlar biraraya toplansak, tanışsak daha sonraki zamanlarda da tatillere gitsek. Ben özellikle yurtdışı tatillerinde arkadaşa ihtiyaç duyuyorum, yeşil pasaportluyum, biraraya gelirsek kendi turumuzu kendimizde hallederiz, dahada ucuz olur. Kimimiz ingilizce bilir kimimiz almanca, yuvarlanıp gideriz.
Gerçi bizim Türk kadınları eşsiz pek tatile gidemezler ama bakalım aradan çıkanlar olabilir.
Ben ümitliyim. Eğer elimizi çabuk tutarsak buluşmalar falan ayarlar tanışırız, tatil zamanına kadarda birbirimizi iyice tanırız ( Bu arada benim bebişde biraz büyümüş olur,ananeye bırakılacak gibi.)

Katılım bekliyorum arkadaşlar.

Yurt içi turlara varım da yurtdışı için şimdiden söz vermiyim. Ama süper olur kız kıza tatil..

Yurt içi turlara varım da yurtdışı için şimdiden söz vermiyim. Ama süper olur kız kıza tatil..

Yanıtın için teşekkürler. Tabii yurt içide olur. Haftasonu tatilleri falan olabilir, birbirimize tavsiyelerdede bulunabiliriz.
Bakalım kaç kişi olacağız....:dance:

BEN SEVE SEVE OLURUMM :) nereye gdersenız benı de goturun kızlarr:KK70:

BEN SEVE SEVE OLURUMM :) nereye gdersenız benı de goturun kızlarr:KK70:

Haydi bakalım yavaş yavaş çoğalıyoruz.
Tabii bu sayfalar şimdilerde çok ziyaret edilmiyor, yaza doğru katılımın daha
fazla olacağına eminim...

Ben de bu kurban bayramında tur arkadaşı arıyorum.
Bununla ilgili konuda açtım :)
İlgilenenleri bekliyorum.

Ben de bu kurban bayramında tur arkadaşı arıyorum.
Bununla ilgili konuda açtım :)
İlgilenenleri bekliyorum.

Arkadaşlar İstanbul da yaşıyorum

erken rezervasyonlardan "büyük italya" turlarını takip ediyorum düşünen ve bir yol arkadaşı arayanlarla bir kahve içip plan yapabiliriz
eğer birden çok kişi olursak yine buluşup şimdiden erken rezervasyon için indirim bile alabiliriz
teşekkür ederim
özel mesaj atılıyorsa mail yada telefonumu verebilirim

X