tüpsüz hamile kalanlar

[........................................

Son düzenleyen: Moderatör:
doğal yoldan hamile kalınmıyor ama tup bebekte şansın yüksek hatta tüplerin olmaması iyi en azından dışgebelik geçirmezsin inşallah ilk denemende pozif sonuç alırsın

arkadaşlar mesajlarınız için teşekkürler.belirtmemişim ama tüp bebek yöntemi ile hamile kalınır mı demek istemiştim.iki kez denedim tüp bebeği.bakalım bir de tüpleri aldırıp denicez hayırlısıyla.

selam
uzun zamandır yoktun, sanırım uzaklaşmak istedin , yalnış hatırlamıyorsam bebeğini kaybetmiştin.zor bir süreç yaşadın.

sanırım yeniden başlayacaksın bu yolculuğa hayırlı olsun bu sefer başaracaksın .Tüpleri aldırsanda tüp bebek yöntemi ile kalınıyor bildiğim kadarıyla yumurtlıklarını aldırmadıktan ve folekül olduktan sonra yumurtalar yumurtalıklarda toplanıp tüp bebek yöntemi ile kalınabiliniyor.Fakat normal yolla ve adet kanamaların olması münkün değil.

aramızda olamana sevindim, inan hamile kalmakla herşey bitmiyor süreç daha sıkıntılı bizim gibi kadınlar için , habersiz bırakma bizi.
rabbim yardımcımız olsun

evet bayadır giremedim siteye.sizin bildiğiniz ilk denemeydi.yazın ikinciyi de denedik.hamile kalıyorum fakat kese gelişmiyor haftasına göre küçük kalıyor ve kanamam oluyor.genetik inceleme yapılcak gerekirse tüplerim alıncakmış.tüplerim alınınca normal adet görmicek miyim?

tabikide normal adet olabileceksin benimde tüplerim alındı adetimle ilgili bir sıkıntım yok normal yolla hamile kalamazsın ancak tüp bebek yöntemiyle başarı elde edebilirsin inşallah

sen kaldın mı hamile ?hangi aşamadasın ?operasyon nasıldı?aldırma sebebin neydi peki?

ben adet olunmaz diye biliniyordum demek oluyormuş.Genetik test bu aşamada çok önemli , ben gebe kalmama rağmen istediler bir süpriz ile kaşılaşmamak için.

X