tüplerin tıkanıklılığı ve bağırsaklara yapışması

neslihanebru

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2021
1
0
41
Merhabalar,41 yaşındayım.9 yaşında bir kızım var,üç sene önce ikinci çocuk için Bursa da gitmediğim doktor kalmadı.Bir kez aşılama oldum,defalarca yumurta geliştirici iğneler kullandım.Sonunda laparoskopi oldum.Laparoskopide bağırsakların tüpleri bütünüyle kapattığı,özellikle sağ tüpün bağırsaklara zırh gibi yapıştığı ve hidroselpenks geliştiği söylendi.Laparoskopiyi yapan doktor hiçbirşey yapamadıklarını ve tüplerin bağırsaklardan ayrılmasının neredeyse imkansız olduğu ve sol tüpünde alınması gerektiğini söyledi.Başka hekimlere de danışmama rağmen bir çıkış bulamadım.Artık maddi ve manevi tükenmiş durumdaydım tam o sırada araştırmalarım sonucu Jinekolog Doç. Dr. Murat Bozkurt karşıma çıktı.Instagramından telefonunu aldım ve hemen İstanbul'a gittim.Serin kanlılığı,anlatırken konuya hakimliği,ve bu tür cerrahilerdeki başarıları bana güven verdi.15 gün önce ikinci kez laparoskopi oldum.Çok başarılı geçti ,Murat Hocam tüpleri bağırsaklardan sorunsuzca ayırdı,apseyi temizledi,sol tüpü de açtı .Evet çok zor ve riskli bir ameliyattı ve Murat Hocam da benim son noktamdı.Herşey çok güzel gelişti,onun sayesinde sol tüpümü kaybetmedim.
Benim gibi sorunlarla mücadele eden anne adayları için buraya yazma gereksinimi duydum.Boşuna gezmeyin,psikolojinizi yormayın.Murat Hocam bana son ve kesin çözüm oldu.Sonuna kadar tavsiye ediyorum ,çok zor bir ameliyat olmasına rağmen ameliyattan hemen sonra ayağı kalktım ve hocamı ayakta karşıladım,ELİ,CERRAHİ YETENEĞİ,KENDİNE GÜVENMESİ,MESLEĞE SEVGİSİ VE İNSANA SAYGISI İÇİN ONA BİR KEZ DAHA TEŞEKKÜR EDİYORUM.ALLAH BÖYLE HEKİMLERİMİZİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN VE ONLARA GÜÇ,KUDRET VERSİNNNNNN..

X