Tüpleri tıkalı olanlar viks,adaçayı yagı,acı elma yagı

Merhaba kizlar tikali tüpler için kürler bakiodum yazılarınızı okudum. Benimde iki tupum tikali. Denenmiş ve gerçekleşmiş kürler var mi deneyen var mi aranizda
Canim allah yardımcım olsun benim konulara bakarsan benim de kapalı idi ama kur hacamat sülük falan herşeyi denedim sonunda Echomar da çok şükür rabbim ım izni ile ikisi de açıldı kesinlikle orada bir çektır rahim filmini

Merhaba.

Rahim filmi fiyatı nekadar birde aCili bir işlem mi

Merhaba.

Rahim filmi fiyatı nekadar birde aCili bir işlem mi
650 tl canım yani benim iki tüp kapalı şekilde girdim sol açıldı hiç hissetmedim ama sağ tüp biraz zor açıldı ama inan çok ince bir sızı hissettim daha önce devlet de çekildim ölmüştüm yani aşırı kanamam olmuştu ama Echomar da kanama vs hiç yaşamadım alet i ne zaman taktı onu bile bilmiyorum

Çok.cok teşekkür ederim herşey harika olsun senin için sevgiler

Kızlar adaçayı yağı deneyenler ne durumdasınız ? Bu yağı tüpleri tıkalı olmayanlar da kullandı mı ?

Benimde kanimda iltihap var hep bana bu konuda oneriniz var mi?

Merhaba acı elma yağı tamponu oturma banyosu değil değil mi yardımcı olabilir misiniz

Merhaba kizlar tikali tüpler için kürler bakiodum yazılarınızı okudum. Benimde iki tupum tikali. Denenmiş ve gerçekleşmiş kürler var mi deneyen var mi aranizda

merhaba gebesiniz sanırım rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin doğal kür mü kullandınız yoksa tüp bebek mi denediniz acaba? benimde tüplerim tıkalı ikisi birden brokoki kürü soğan kürü süt maydanoz buharı hepsini sırayla denedim inŞallah faydasını görürüm.. sizin nasıl gebe kaldığınızı merak ettim

Hic bisey yapmadim canim dogal yolla hamile kaldim inanmasi cok zor biliyorum doktorlarima bile inandiramamistim ama dogal gebelik canim

Merhabalar nur lokman hekimin numarasını nereden bulabiliriz.

Vicks gerçekten iyi canım ben hamile kaldıgim ay soğan kürü ve vicks yaptım pamuğa sürüp vajinanin girişine bırakıyorsun iltihabi akitiyor bence ama benim tüpler açıktı olmuyordu bir türlü yapışıklık lar vardı

Canim merhaba bende ayni dertten muzdaribim bunu için prof.ibrahim saraçoglunun kandaki iltihap için bi kürü var beyaz dut kurusu çayı yapıp içiyosun istersen internetten bi göz at şiddetle tavsiye ediyorum kortizon bile bunun kadar fayda etmedi bana. Buarada ben RA hastasıyım kandaki iltihabım bu yüzden şuan yine saraçoğlunun farklı kürünüde deniyorum hepsi Allahın mucizesi resmen . Sanki böyle hocanın reklaminı yapıyormuş gibi oldum ama inanki bu hastalıktan okadar çok çektimki 1kişiye bile faydam dokunsa ne mutlu bana. Rabbim şifalar versin

D Dilek1934 Canim merhaba bende ayni dertten muzdaribim bunu için prof.ibrahim saraçoglunun kandaki iltihap için bi kürü var beyaz dut kurusu çayı yapıp içiyosun istersen internetten bi göz at şiddetle tavsiye ediyorum kortizon bile bunun kadar fayda etmedi bana. Buarada ben RA hastasıyım kandaki iltihabım bu yüzden şuan yine saraçoğlunun farklı kürünüde deniyorum hepsi Allahın mucizesi resmen . Sanki böyle hocanın reklaminı yapıyormuş gibi oldum ama inanki bu hastalıktan okadar çok çektimki 1kişiye bile faydam dokunsa ne mutlu bana. Rabbim şifalar versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…