Tüp kapalı olmasi

Smrhsudh

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2022
120
9
32
Dış gebeliğim sonucu sol tüpüm alındı.sag tüpümdefe tıkanıklık var kapalı ama geçiş varmış az ama, çok korkuyorum artık. yardım edin bana bu şekilde olan kimse varmı naptıniz.tup.bebej tedavisi pahalı bunyuzden şuan istemiyorum. Soğan yada brokoli kürünü yapmak istiyorum.hangisi iyi gelir bana.adet duzensizligimde var

Bu şekilde olan kimse yokmu tüpleri açmak için ne yapabilirim.sogab kürünü başta mu kullanmam lazım yada direk brokoli kurunumi baslayim

Bu şekilde olan kimse yokmu tüpleri açmak için ne yapabilirim.sogab kürünü başta mu kullanmam lazım yada direk brokoli kurunumi baslayim
Canım benım her ıkı tupumude tıkalı ıdı amelyatda oldum acılmadı tup bebek yaptım tuttu ama kalbı durdu kurtaj oldum
Daha sonra bitkisel kürler hacamat sülük denedim bunların üstüne şişli echomarda Cevat bayrak hocaya gıttım selektıfsalpingografi dıye bir yöntemle acılmaz denılen ıkı tupumude Allahın ıznı yle bes dakıka da acıldı
Suan dogal yollarla ıkıncı bebegım e hamileyımburdan bir arkadaş ada tavsiye etmiştim cevat hocayı oda gıttı tupleri açıldı suan bir bebegı var

Canım benimde tüplerim de sıkıntı var sanırım cevat hoca nerde ve ne kadara yapıyor bilgi verebilir misin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…