Tüp bebekten sonra kendiliğinden gebelik

Değer gayet iyi sadece İki gün de bir iki kata yakın bir artışa bakman lazım. İnşallah sağlıkla ilerler

Merhabalar hanımlar bende tüp bebek tedavisine uzun protokol adetin 21. Günü başladım.8. İğnemi vuruldum dün akşam. Normalde 26-28 günde bir oluyorum. Yumurtlamayı takip etmiştik. 26. Günü adet günümdü 3 gün geciktim. Bugün test yaptım negatif ama adetim gelmiyor. Genopeptyl 0.100 mg iğne vuruluyorum her akşam . Adet gecikmesi yapar mı bu iğneler

Kızlar selam, ben 2 ay önce tüp bebek denedim ve tutmadı ve şimdi gebe olduğumu öğrendim, adetim 32 günde bir falan geliyor , 35. Gün test yaptım 90.8 çıktı, sizce nasıl korkuyorum …?
Merhabalar. Neden dolayı tüp bebek yaptırmıştınız? Bende tüp bebekler olumsuz olunca doğal yolla bir süre denemeye karar verdim. Acaba sizin gibi bende müjdeli haber alabilir miyim? Sorunlarımız aynı mıydı merak ettim

Merhabalar. Neden dolayı tüp bebek yaptırmıştınız? Bende tüp bebekler olumsuz olunca doğal yolla bir süre denemeye karar verdim. Acaba sizin gibi bende müjdeli haber alabilir miyim? Sorunlarımız aynı mıydı merak ettim
Merhabalar yeni gördüm kusura bakmayın, bizim sebepsizdi, bende ve eşimde sorun yoktu 1,5 yıldır olmuyordu, tüp bebek denedik 5 ab embriyo koydular ancak yine olmadı, diğer embriyoma başlamadan önce yaz tatili oldu haziran temmu ağustos öyle geçti eylülde 2. Yi koyduracaktık ki hamile olduğumu öğrendim . Mutlaka olumsuzdan sonra ara verin, ama aklınıza hiç getirmeyin ..

Merhabalar yeni gördüm kusura bakmayın, bizim sebepsizdi, bende ve eşimde sorun yoktu 1,5 yıldır olmuyordu, tüp bebek denedik 5 ab embriyo koydular ancak yine olmadı, diğer embriyoma başlamadan önce yaz tatili oldu haziran temmu ağustos öyle geçti eylülde 2. Yi koyduracaktık ki hamile olduğumu öğrendim . Mutlaka olumsuzdan sonra ara verin, ama aklınıza hiç getirmeyin ..
İnşallah bende böyle güzel bir haber alırım. Reglime 5 gün kaldı ya nasip. Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim

X