Tüp bebekte tekrarlayan gebelik kayıpları

duru06neva

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2023
7
3
28
Merhaba arkadaşlar
Ben tüp bebek tedavisi ile 4 defa hamile kaldım hepsinde de 5 haftaya geldiğimiz daha kalp atışlarını duymadan kanamam oluyor ve düşük yaşıyorum benim gibi aynı problemi yaşayan çözüm bulan var mı aranızda lütfen yardım edin çok yoruldum artık

Kromozom testine bakıldı 4. Deneme embriyoların da genetiği incelendi
Aynı durumdayız,3 defa normal yolla hamile kaldım kalp atışı durdu.Kan pıhtılaşması sorunu çıktı ve genetik sorun olabilir dediler
Tüp bebek denedik (eşli taramada sorun yok ) taramalı sağlıklı embriyo (pgt) transferi oldum,coraspin oksapar,embriyo glue lipit serum ve gebelik aşısı yapıldı ama sonuç kimyasal gebelik
Rahim filminde ve ultrason da sorun yok ama tanısal amaçlı histeroskopi önerildi onu bekliyorum

Benm 3 kimyasal 3 de 5 6 ve 12 haftalık düşüğüm var tüp bebekle hamile kaldım hepsindede kan sulandırıcı kullanmişizdir 8nci denemem de ikizlerime doğum yaptım

Merhaba arkadaşlar
Ben tüp bebek tedavisi ile 4 defa hamile kaldım hepsinde de 5 haftaya geldiğimiz daha kalp atışlarını duymadan kanamam oluyor ve düşük yaşıyorum benim gibi aynı problemi yaşayan çözüm bulan var mı aranızda lütfen yardım edin çok yoruldum artık
Doktor sebebi hakkında birşey dedimi acaba

Dusuklerden sonra 8.deneme öncesi ekstra birşeyler yaptınız mı acaba
0.6 lik kan sulandırıcı kullanalım dedi doktorum benmde elimde 0.4 Luk vardı günde 2 kere vuruldum sonra 1 e düşürdük 2nci kez histereskopi olmustum 6 ay öncesi başka başka tıbbi birşey olmadı alternatif tıp olarak birkaç birşey yapmıştım ama genelde yapardim zaten

Evet baktırdım pıhtılaşma problemi varmış oksapar ve coraspirinde kullanıyorum ama ne yazık ki sonuç aynı
Çok geçmiş olsun öncelikle inşallah en yakin zamanda rabbim sağlıklı evlat nasip eder coraspirine ne zaman basliyosunuz peki ve iğneye onların en erken olması gerekiyor diye biliyorum

0.6 lik kan sulandırıcı kullanalım dedi doktorum benmde elimde 0.4 Luk vardı günde 2 kere vuruldum sonra 1 e düşürdük 2nci kez histereskopi olmustum 6 ay öncesi başka başka tıbbi birşey olmadı alternatif tıp olarak birkaç birşey yapmıştım ama genelde yapardim zaten
Kan pıhtılaşma sorununuz var mı?
Benimde 2 düşüğüm var 0.4 luk oksapar ile coraspin kullaniyordum , doktorum bu sefer 0.6 lik baslayalim dedi

Kan pıhtılaşma sorununuz var mı?
Benimde 2 düşüğüm var 0.4 luk oksapar ile coraspin kullaniyordum , doktorum bu sefer 0.6 lik baslayalim dedi
Yok heterezigot vardi 2 genimde oda her genetikce önemli değil dedi diğer kan değerlerinde de sknti yoktu. Sadece tedbir amaçlı kullandık hep.

Yok heterezigot vardi 2 genimde oda her genetikce önemli değil dedi diğer kan değerlerinde de sknti yoktu. Sadece tedbir amaçlı kullandık hep.
Bende de 2 gende heterezigot çıktı, ama kan sulandırıcıları kullandığım halde 8 haftalıktı kalbi durdu kürtaj oldum 😞 başka sebep bulamıyorum kendimce arastiriyorum

• Üzgünüm
Reactions: H M
X