Tup bebekte miyom varken transferi yapilan var mi??Yardimci olur musunuz kizlar???

Madya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2017
437
41
Tup bebekte miyom varken transferi yapilan var mi??Yardimci olur musunuz kizlar???

Canım bende de miyom var ve tüp bebek için görüşmeye gittiğimde doktor muayene etti ve rahime baskı yaptığı için alınması gerek dedi,ancak yumurta toplamadan sonra rahim dinlendirirken ameliyatı olabilecegimi söyledi yani transferden önce. Miyomun yerine göre, ne tarafa büyüdüğüne göre karar veriliyormuş buna

Peki miyom kac cm di?birde ameliyattan ne kadar sonra transfer olacak?Zaman kaybetmek kötü o arada iste

Benimde miyomlarım vardı. İlk görüşmeye gittiğimizde doktorum miyomun bulunduğu yer önemli, sendekiler sorun değil demişti. Hatta tedaviye benimle devam etmezsen ve başka bir doktor alalım miyomları derse aldırma bile dedi.

Sizinki muhtemelen rahmin dışına doğru büyüyen cinsti ...o zaman sıkıntı olmuyor sanırım. Sizin birden fazla miydi miyomlar?

Birde merak ettiğim miyomu aldırinca bazı doktorlar 2 ay sonra transfer diyor bazıları 4 6 ay bekletiyormus

Miyom olunca tuo bebekte tutunma olmaz ,ilaclarinda etkisiyle miyom daha da büyür diyorlar ama ?

Umarım sıkıntısız bir şekilde atlatırsınız, dizi çok iyi anlıyorum. Bir an önce olsun istiyorsunuz. Rabbim kolaylık versin.

Bende aynı sizin durumdayım miyom var iç kısımda alınması gerek ama bir cok doktor aldırma dedi tüp bebek doktoru alınması gerektiğini söyledi bende tüp bebeğe başlamayı düşünüyorum ne yapacağım hiç bilmiyorum kafam çok karışık

Doktorlar aldırma mi dedi?genelde hemen aldırın diyorlar hayret

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…