Tup bebek

semaaycn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2018
13
1
36
Screenshot_20190206-232020_OneDrive.jpg
20190208_105804.jpg
20190208_110416.jpg
Merhaba,
Bu konuyu acma sebebim 5 yildir esimle evliyiz cocugumuz olmadi testler falan yapildi direk doktor sizin tup bebek yapmaniz lazim onda da sansiniz %27 yada %30 dedi cok uzulduk tabi bu duruma asilamadan falan da bahsetmedi bu persembe ozel bir hastaneye gideceğiz.mikrocip asilamasi varmis sansi daha yuksekmis bilmiyorum tabi ben ama oyleymis tahlil sonuclarimizi ekte paylastim lütfen yorumlarinizi bekliyorum

Sıkıntı eşinde mi sende mi? Eşinde ileri hareketlilik dusukse proxeed plus kullansın. Neye dayanarak olmaz dedı

Nerede yasıyorsunuz?celalettin peru bu alanda cok iyi. İnstagramdan takip et ve sonuclarını at. Ne dicek bakalım.

Kizlar celalettin peru hocaya gonderdim raporlari bunları yazdi.

Erkekte sıkıntı çok
Aşılama yöntemi ile başarı çoooook düşük
İVF ve pgd ngs embriyo desteği ile ancak
Ama gelsin ben biiznillah sayısını ve kalitesini arttıracak tedavi yaparsam daha iyi

Sıkıntı eşinde mi sende mi? Eşinde ileri hareketlilik dusukse proxeed plus kullansın. Neye dayanarak olmaz dedı

Aynen gerekce neydi.şu şu nedenden olmaz dedimi.

Baska bi dr a daha gorunun derim.takviyelerle yükselebilir cunku bunlar.

Erkekte sıkıntı çok
Ama gelsin ben biiznillah sayısını ve kalitesini arttıracak tedavi yaparsam daha iyi

Erkekte sıkıntı çok
E süper canim bi görünsün eşin tüp bebekten önce ne kaybedersinizki.insallah bi faydasi olur.

Erkekte sıkıntı çok
Ben hıpo hipo hastasıyım. Yumurtam kendınden buyuyup catlamaz. İlaçsız adet olmam. Ve perunun tedavısını uygulayan hıpolu arkadaslar soyledı nuygula bısey kaybetmezsin. Uyguladım 1.5 ay ve sonra tedavıye basladım. İkizlerim olcak nasıpse 2 hafta sonra

O yuzden sana peru dedim. Alanında uzman 10 numara bırı.
Baktıgında dahılıyeci ama bu konularda kendını iyi geliştirmiş

X