Tüp bebek ve PRP

Umayim90

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2019
11
4
34
Merhaba arkadaşlar, iki kez tüp bebek tedavisi oldum ilk başladığım tarih Mart ayı yumurtalar toplandı pek verimli olmadığı için prp yapıldı ikinci de tekrar yumurta toplandı ve iki yumurta Mayıs ayında bana verildi.. neticesinde tutmadı.. prp nin süresi olduğu için hemen ikinciye başladık ve 23 Haziran’da iki yumurta verildi ama biri eskilerine göre daha kaliteliydi.. iki gün önce hcg 13 bugün ise 6 çıktı yani yine hüsran.. ne yapayım bilemedim. Yer mi değiştireyim dinleneyim mi? Bu prp diyip duruyorlardı yarayan var mı?

Canim hangi merkezdesin ?
Bu embriyolar kalite ve günü nasıl..
3. Gün embriyosu mu 5. Gün mü..

3. Gün embriyoları canım. Benim amh 0.33 zaten rezervim az. Yumurtalarım da çokta kaliteli değil demişlerdi. Ama en son olanda biri iyiydi yani. 😔😔

Hangi merkezdesin canım..
Herşey nasip hiç üzülme benim embriyolarım 5. Gün embriyosu iyi kalitede hemde olmadimi yine olmuyor allahım ol desin..
Elimizden hiç bir şey gelmiyor..

Merhaba arkadaşlar, iki kez tüp bebek tedavisi oldum ilk başladığım tarih Mart ayı yumurtalar toplandı pek verimli olmadığı için prp yapıldı ikinci de tekrar yumurta toplandı ve iki yumurta Mayıs ayında bana verildi.. neticesinde tutmadı.. prp nin süresi olduğu için hemen ikinciye başladık ve 23 Haziran’da iki yumurta verildi ama biri eskilerine göre daha kaliteliydi.. iki gün önce hcg 13 bugün ise 6 çıktı yani yine hüsran.. ne yapayım bilemedim. Yer mi değiştireyim dinleneyim mi? Bu prp diyip duruyorlardı yarayan var mı?
bana da prp yapılacak temmuz ayının sonunda benim de amh çok düşük. size nerede yapıldı ve ücreti ne kadardı. ben yeditepe ünv. cem fıçıcıoğluna gidiyorum yeni başlandı tedaviye

merhaba arkadaşlar prp direk yumurtalıkların içine mi yapılıyor. prp nin markasının cok önemli olduğunu duymuştum bi doktordan bazıları çok az hücre yenileyebilirken bazıları milyonlarca hücre üretiyormuş. bide yaptıran arkadaşlar lütfen yardımcı olun narkoz verip mi yapılıyor birde fiyatlar nedir? ve etkisi kaç ay sürüyor

Merhaba canım ben çok etkisini görmedim. ( ama herkeste aynı sonuç vermyebilir) Sayım da çok büyük bir artış olmadı narkozsuz bir şekilde yapılıyor . Herhangi acı da hissetmiyorsun.. ama senden kan alınıp yapıldığı için bir kaç gün baş dönmesi yapıyor o kadar.

Ben 3000 tl yaptırmıştım.

Arkadaslar slm.
3 temmuzda prp yaptirdim. 11 temmuz ilk adet ve 12. Gun hala kanamam devam ediyor az az. Lekelenme seklinde. Ve afedersiniz her kucuk tuvaleti yaptigimda sumuksu kan pihtilari dokuyorum. Hic basina gelen oldu mu?

merhaba arkadaşlar prp direk yumurtalıkların içine mi yapılıyor. prp nin markasının cok önemli olduğunu duymuştum bi doktordan bazıları çok az hücre yenileyebilirken bazıları milyonlarca hücre üretiyormuş. bide yaptıran arkadaşlar lütfen yardımcı olun narkoz verip mi yapılıyor birde fiyatlar nedir? ve etkisi kaç ay sürüyor
Ben 24 temmuzda prp yaptırdım acıbadem maslak ta.Uygulama çok basit, yumurta gençleştirme içinse yumurtalıklara, ya da rahim içine enjekte edilen bir yöntem, genel anestezi ile yapılıyor narkozla yani ama korkulacak bir şey yok, acıbadem maslak ta 5000 tl. Etkisi iki ay, iki ay sonra kontrole gideceğim. Küçük bir umut ta olsa d denemeye değer

Merhaba son durumun nedir ? Birde prp yumurtalıklara mi rahime mi yapıldı ? Surecin nasildi biraz anlatir misin? Bana da bu ay yapılacak ve tedirginim 2 aşılama 3 tüp başarısız olduk ..

X