Tüp bebek ve kürtaj

incisuyum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2023
54
53
Merhabalar 10haftalik gebeliğim de normal bir kontrole gittiğimi düşünürken bebeğimin kalbinin durduğunu öğrendim.oyle yıkıldım öyle yıkıldım ki bir ay geçti ve kendime yeni geldim ve şimdi yazıyorum
Kürtajla bebeğim alındı .ama öyle bir ağrı çektim ki size anlatamam hem bel ağrısı hem kasik ağrısı kabus gibi geçen bir iki hafta.hem fiziksel hem psikolojik sorunlar.
Çok zor olan 2.tup bebek tedavisine başladık.
9yumurtam toplandı sadece bebeğin parçası kalmıştı aynı zamanda onuda almış oldular sadece 5 tanesi dollenmis okadar üzüldüm ki pazartesi günü 3.gun için arayacaklar umarım embriyom oluşur.sizinde böyle olup embriyo oluşan var mı?
#2.tüp bebek
#yusuf Aytaç tohma
#kurtaj

Çok geçmiş olsun, çok üzüldüm. Ama sağlıklı bir gebelik olsaydı sonlanmazdı öyle düşünün. Ve gebe kalabiliyorsunuz demek ki çok büyük bir probleminiz yok. 9 yumurta bence hiç az değil, gayet iyi bir sayı. Bir tanesi sizi bulacak unutmayın

Bilmiyorum hiçbir sorun görünmüyordu aksine haftasından ileride gözüküyordu doktor bile şaşırdı 9 yumurta dan 5i döllenmiş yarın arayacaklar 3.gune gittiklerini okadar ağlıyorum ki rabbim umarım anne olmayı nasip eder çok teşekkür ederim ayrıca cevabınız icin

Yarısından fazlası döllenmiş bence gayet iyi. Kalite vs olayına da takılmayın, insan burayı okudukça da kafası çok karışıyor. Ağlamayın demek istemiyorum bu yollardan ben de geçiyorum yaşamayan bilemez bu zorluğu ama elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz artık bundan sonrası da nasip kısmet işi. Kendinizi yıpratmanız bağışıklığınızı düşürür iyi düşünelim iyi olsun. Zor da olsa bir gün bebek sahibi olacağız, o zamana kadar kendimizi yıpratmak hiçbir işe yaramayacak.

Siz hangi aşamadasiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…