Tüp bebek transferinden sonra şeffaf akıntı ?

Benek33

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2021
4
1
33
Merhaba kızlar , tüp bebek transferinden sonra şeffaf kokusuz su şeklinde akıntısı olan var mı ?
Benim 2 tüp bebek denemem . Dondurulmuş 5. Gün embriyosu transferimin 6. Günündeyim ve ilk günden beri şeffaf kokusuz akıntı geliyor. İlk denememde böyle birşey olmamıştı ve şuan çok heyecanlıyım tutmuş gibi hissediyorum .

Merhaba kızlar , tüp bebek transferinden sonra şeffaf kokusuz su şeklinde akıntısı olan var mı ?
Benim 2 tüp bebek denemem . Dondurulmuş 5. Gün embriyosu transferimin 6. Günündeyim ve ilk günden beri şeffaf kokusuz akıntı geliyor. İlk denememde böyle birşey olmamıştı ve şuan çok heyecanlıyım tutmuş gibi hissediyorum .
Bende de olmuştu doktor fitilden dedi ama tuttu diğer tüp bebekte yoktu mesela. istersen erken gebelik testi yap

Merhaba hanımlar bugün tüp Bebek başlıyoruz bugün hastanede ilk ignem yapıldı hemşire tarafından gonalf 250 az mide bulantısı oldu bende normal sizce

Baktın mı sonucun neymis canum

Benimde transfer dun yapildi 26 saat oluyor daha seffaf su gibi akinti geliyor bazen hareket ettik ce tutuyor mudur sizce

Çok korkuyorum negatif görmekten aynı şeyleri yaşamaktan, şuan oldu gibi geliyor ve bu beni mutlu huzurlu hissettiriyor 🙏
Bence yapma erken gebelik testi. Madem mutlu ve huzurlusun, bebeğinin seninle olduğunu hissediyorsun o şekilde düşün,yaşa ve kan verme gününü bekle 😉

X