Tüp bebek transferi sonrası adet ağrısı lütfen okuyun

balpetegi06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2021
965
228
Arkadaşlar 10 eylülde ikinci transferimi oldum. İlki taze transferdi 3. Gün en iyi kalite embriyolarmış ama olmadı. Şimdi ikinci transferim. Transfer gününü saymazsak 5. Gün aşırı adet sancısı yaşadım. Benim sol tarafta her adet öncesi tuhaf bi kasılma seyrelme gibi bir şey olur onlar başladı göğüslerimin ucu değil yanları acımaya başladı hala acıyor karın ağrısı vs her zman ki adet belirtilerim bi mide bulantısı yoktu test yaptım 6. Gün bir şey çıkmadı sabaha da kuruma çizgisi olmuş zaten dikkate almadım. Tabi moralim çok bozuldu ilkinde hiç bir belirtim olmamıştı. Benim adet günüm geldi o yüzden mü ben bu ağrıları çekiyorum acaba kasık batmam yok Göğüs ucumda gergin ve hassasiyet yok yine olmadı sadece yanları açıyor her zamanki gibi böyle olup tutan oldu mu sanırım benim yine olmadı😢

Bu benim son denemem bir daha yaptırmayacağız iki dondurulmuş var onlarda artık orda kalacak muhtemelen süreç maddi manevi zor eşim zaten asla denemez bir daha böyle oluncada doğal dene daha iyi zaten. Benim merak ettiğim göğüs ucu değilde yanları acıyıp hiç pozitif gören oldu mu sanırım morale ihtiyacım var

Kimse yok muyum. İki gündür de aşırı uykusuzum normalde çok uyku yapmaz mı hamile olunsa ama ben tam tersi

X