Tüp bebek transfer öncesi Kanama hakkında

Yumurta toplamada kullanılan iğnelerden dolayı canım bendede oldu tfansferden sonrada devam etti bir süre doktor rahim ağzın hassas demişti bana senin kanaman olur korkma demişti genelde wc gidince gelen hafif kanama olabiliyor artarsa doktoruna danış canım

Peki tüp bebek tuttu mu transfer başarılı oldu mu benim ara lekelenme oldu transfer öncesi şubat ayından itibaren transferim ara lekelenme yüzünden sürekli ertelendi. Sizin kanamanız mı yoksa lekelenmeniz oldu?

Peki tüp bebek tuttu mu transfer başarılı oldu mu benim ara lekelenme oldu transfer öncesi şubat ayından itibaren transferim ara lekelenme yüzünden sürekli ertelendi. Sizin kanamanız mı yoksa lekelenmeniz oldu?
Lekelenme sadece wc gidince gelen senin daha ciddi o zaman canım benim yumurta toplama işleminden olmuş dr korkulacak bişey yok dedi transferden sonrada oldu oda herleşme kanamasıymış hamileyim suan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…