Tüp bebek tolga ecemiş

Benim ilk transferim kimyasal oldu benim bağışıklık ters çalışıyormuş onun için histeroskopi oldum ve transferimi yaptı şimdi test günümü bekliyorum Tolga hocadaydı da çok seviyorum

Sonuclarınız ne oldu acaba bende tolga bey’e gıtmek ıstıyorum. Ucret konusu nasıl cok mu pahalı

Sonuclarınız ne oldu acaba bende tolga bey’e gıtmek ıstıyorum. Ucret konusu nasıl cok mu pahalı
Ben başka bir merkezde tedavi oldum yumurta toplandı vs o süreçlerde sorunlar yaşadım doktorumla hatta isimde vereyim gidecek olanlar yanılıp gitmesinler Gurur Polattı. O kadar kötü süreç yaşattı ki bizi. Resmen kaçarak Tolga Hocanın kapısını çaldık. Şuan transferimi Tolga Hoca yapacak. Bu işlem için 40k ödeyeceğiz. Adetimi bekliyoruz. Kendisi resmen melek gibi bir insan iletişimi oldukça iyi istediğiniz herşeyi soruyorsunuz güzelce açıklıyor. Şayet bu transferim negatif olursa yine onunla devam edeceğim. Kendisine güveniyorum.

Merhaba. Ben şu an başka bi merkezde tedavi görüyorum. Yumurtalarım toplandı ve donduruldu. Transfer için ikinci adetimi bekliyorum.
Şu an tedavi gördüğüm merkezden önce Tolga hoca ile görüştüm. Gerçekten iletişimi çok kuvvetli. Yaklaşık bir saat ön görüşme yaptık. Ultrasonda da baktı ve ödeme almadı. Temmuz başında ücreti şu şekildeydi.
Yumurta toplama operasyonu ve operasyona kadar olan takip 80bin + Transfer 30bin + Kişiden kişiye değişmekle birlikte ilaçlar yaklaşık 25bin

ücretten dolayı mı başka merkezi tercih ettiniz? Özel değilse merkezin ismini paylaşabilir misiniz?

Bende recai pabuccudan memnun kalmadım tolga hocaya gıdıcem ıkıncı transfer ıcın. Yorumlar hep bpyle guzel. Ama pahalıymıs bıraz ınsallah altından kalkabılırım

ücretten dolayı mı başka merkezi tercih ettiniz? Özel değilse merkezin ismini paylaşabilir misiniz?
Aslında birkaç sebeple var. Ücret de bunlardan bir tanesi. Nova Art'ta devam ediyorum ben. Tolga hoca kadar ilgili ve açıklayıcı değiller bu doğru. Olması gerektiği kadar bilgi paylaşıyorlar. Sorarsanız cevap alıyorsunuz ama. Burayı tercih etmenin sebebi laboratuvar, işlem odaları hep aynı yerde. Tolga hoca Genart ile çalışıyormuş. Daha önce kontrol amaçlı gittiğim bir doktor tüp bebek için önermişti burayı. Bir de benim doktorum (Ahmet Erdem) Gazi Üniversitesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü Anabilim Dalı başkanı. Bu biraz güven verdi. Ben de Gazi Üniversitesi mezunuyum oradan da biraz sempati duydum. Ayrıca üniversite bağlantılı olduğu için iki başarısız aşılamamdan dolayı ilaçlar için hemen rapor çıkardı ve yarı ücret ödedik. Şu ana kadar da sürecim iyi ilerledi açıkçası.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…