Tüp bebek tedavisinde kortizon kullananlar

Ben transfere hazırlıkta regl ile beraber başladım ve şu an 8+5 haftalığım. Hala kullanıyorum. 10.haftada bırakırız dedi doktor.
Ben uzun tedavilerden geçtim, hep transferden önce 5 gün kullanıyordum. İlk kez böyle kullanıyorum. Hani kortizondan tuttu diyemem zaten bir ihtimali elemek için veriyor doktorlar, ama denemekte hiç bir zarar da yok. 5mg kullanıyorum zaten epey düşük..

Hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah Bende ilk defa kortizon kullandım inşallah tutunur

Bende 5 mg kullanıyorum transfer olduğum gün kullanmaya başladım

Daha önce 1 olumsuz ve 1 düşük tedavim var, bu sefer farklı doktorda tedavi oldm ve bana kortizon verdi inşallah tutunur

Daha önce 1 olumsuz ve 1 düşük tedavim var, bu sefer farklı doktorda tedavi oldm ve bana kortizon verdi inşallah tutunur
Merhaba sanırım ben de kullanıcam ismi prednol. Henüz sürece giremediğim için başlamadım adeti bekliyorum. Bana 4 gün kullanılacak yazmış reçeteye. Siz ne kadar süre kullanacaksınız ve tadı nasıl acı olduğunu söyleyenler var

Bebim prednol değil farklı bi hap bende ilk defa kullandım

Tadı acı olan bir ilaç. Ben ekmeğin iç kısmına sarıp etrafını iyice kapatıyordum. Tabi bolca ekmek değil küçük bir topçuk yapıp o şekilde yutuyordum.

Evet cok acı bol suyla bile acı tat geliyor ben uzerine hemen meyve tarzı bisiler yemeyi tercih ediyorum transfer oncesi hazırlıktayken baslamistim cok sukur guzel haberi aldim ve 5 gün yarım icip birakicam ilaci bol sans

Şifa olsun inşallah, midem çok hasssastır inşallah kusmadan atatırım inşallah tutunur bebişiniz bebişlerimiz
Aminn yani umarım öyle geçer çünkü gerçekten bir tık acı ve direkt hapı yuttuğunuzda o acı tadi bir süre ağızda kalıyordu maalesef kendinize göre yöntemler oluşturursunuz artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…