Tüp bebek tedavisinde çikolata kisti ve tüp genişlemesi olanlar

svd37

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2024
43
9
37
Kizlarrr lütfen yardım edin çok kötüyüm. Ben geçen ay doktora gittim bana rahim temiz yumurtalıklar çok iyi ama hsg çekip getir dedi. Bugün adetimin 3. Günü. Bugün tüp bebek için iğne tedavisine başlamak için doktora gittim. Hsg sonucumu da götürdüm. Doktor bir tüpünde hafif bir genişleme var . Bide bu ay çikolata kisti çıktı bende. Doktor ilk tüp bebek denemesi olduğu için tüpe bebeğe başlayalım eğer tutmazsa tüp genislemesini ameliyat edicez dedi. Offf çok kötüyüm. Var mı benim gibi olanalr

Merhaba bende de çikolata kisti var.enfeksiyon kapmıştım tedavi oldum hsg temiz çıktı ama tüp bebek dene kimyasal olabilir vs dedi benim de kafam çok karıştı.enfeksiyon zarar vermiş olabilir dediler çok zor bir süreç hala doktor seçemedim.siz hangi doktora gidiyorusunuz tüp bebek için?çikolata kisti yüzünden uzun zamandır hamile kalamıyorum bana da tüp bebek önerdiler.

Çikolata kistinizin büyüklüğü nedir? Benim üçer cm iki taraflı. Doktorum bir şey olmaz dedi ve ikidir negatif alıyorum. Kafam inanılmaz karışık

Merhaba bende de çikolata kisti var.enfeksiyon kapmıştım tedavi oldum hsg temiz çıktı ama tüp bebek dene kimyasal olabilir vs dedi benim de kafam çok karıştı.enfeksiyon zarar vermiş olabilir dediler çok zor bir süreç hala doktor seçemedim.siz hangi doktora gidiyorusunuz tüp bebek için?çikolata kisti yüzünden uzun zamandır hamile kalamıyorum bana da tüp bebek önerdiler.
Benim aslında tüp bebeğe başvurduğumda çikolata kistim yoktu . Benim ve eşimin herşeyi normaldi bize sebepsiz inferlite denildi. Sonra hsg çekip götürdüm burda bir tüpde az birşey genişleme var dedi doktor.bir dahaki ay adet oldugunda gel tüpe bebek tedavisi başlayalım dedi . adetliyken muayene oldum bu sefer de çikolata kisti oluşmuş dedi. Yinede tüp bebek başlayalım dedi . Doktorum ebru Öztürk bahçeci tüp bebek merkezi

Çikolata kistinizin büyüklüğü nedir? Benim üçer cm iki taraflı. Doktorum bir şey olmaz dedi ve ikidir negatif alıyorum. Kafam inanılmaz karışık
Büyüklüğünü hiç sormadim İnan ki o an kafama başka yerlere gitti . Benim tek taraflı ama pazartesi muayenem var o zaman büyüklüğünü öğrenirim. Tüp bebekle mi 2 negatif aldın canım. Bide sadece sorun çikolata kisti mi

Büyüklüğünü hiç sormadim İnan ki o an kafama başka yerlere gitti . Benim tek taraflı ama pazartesi muayenem var o zaman büyüklüğünü öğrenirim. Tüp bebekle mi 2 negatif aldın canım. Bide sadece sorun çikolata kisti mi
Amh düşük ve çikolata kisti var. Ben de ilk duyduğumda o şeyle sormak aklıma gelmemişti ikincide sordum. Ama önemli görmedi dr. Evet ikisi de tüp bebekle öncesinde klomenle yumurtlama takibi de yaptım o da hiç tutmadı. Hiç tutmuyor benim bilmiyorum nedendir

Amh düşük ve çikolata kisti var. Ben de ilk duyduğumda o şeyle sormak aklıma gelmemişti ikincide sordum. Ama önemli görmedi dr. Evet ikisi de tüp bebekle öncesinde klomenle yumurtlama takibi de yaptım o da hiç tutmadı. Hiç tutmuyor benim bilmiyorum nedendir
Sıkma canını inşallah bir gün Allah senin yüzünü de güldürür.hangi doktora gidiyorsun

X