Tüp bebek pergoveris igne

Tugbalim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2019
985
366
Merhaba arkadaşlar bugün tüp bebek sürecine başladım..gonal f 75 vurundum birde pergoveris iğne verdi doktor...her ikisini 6 da vurundum .pergoveris ilk kez kullanıyorum..şişede birazcik dibjnde kaldı .siringaya gelmedi.bir şey olurmu ..kullanan varmı yardımcı olursa sevinirim

Az kaldıysa önemli değil,şişeyi iğneyi taktıktan sonra ters çevirerek çekerseniz hiç kalmıyor
Kolaylıklar diliyorum

Siseyi ters cevirdiginizde bi tik egim verin ilk seferde bazen havadan kaynakli olmuyor, cikarip tekrar sokup egimle hepsini cekebilirsiniz ama minicik bir damla icin de kafaya takmayin . O dozaji etkilemez.

Siseyi ters cevirdiginizde bi tik egim verin ilk seferde bazen havadan kaynakli olmuyor, cikarip tekrar sokup egimle hepsini cekebilirsiniz ama minicik bir damla icin de kafaya takmayin . O dozaji etkilemez.
Teşekkür ederim bugün daha bı dikkatli olacağım..bı tüp karışım bı gün vurumluk dimi ...eczanedende alamadım..komşum tüp bebek tuttu onda varmış...ama iki günlük şişeler.. yarına almam gerekecek bı günlük için...

Evet hepsi tek doz oluyor onlarin.

Evet hepsi tek doz oluyor onlarin.
Siz kullandinizmi peki üç gün kullanmak mi gerekir...komsumda iki gün Luk vardı birini kullanmış..yarına kaldı..diyorum hoca tekrar gerek yok derse almim diyorum ..yana yakıla etrafa soruyorum bulamadım bı turlu

Siz kullandinizmi peki üç gün kullanmak mi gerekir...komsumda iki gün Luk vardı birini kullanmış..yarına kaldı..diyorum hoca tekrar gerek yok derse almim diyorum ..yana yakıla etrafa soruyorum bulamadım bı turlu
Yok o igneyi hic duymadim ben ama genellikle tek dozluk oluyor doktora sorun siz o yonlendirir.

Merhaba canım bu süreçte vajinal akıntı oldu mu . Benim oluyor da endişe ettim. Bende gonal f ve pergoveris kullaniyorum

Merhaba canım bu süreçte vajinal akıntı oldu mu . Benim oluyor da endişe ettim. Bende gonal f ve pergoveris kullaniyorum
Merhaba şimdi gorebildim mesajinizi...normal di akıntı...evet kullandım igneleri opu oldum vs.fakat dollenme opmadigi için transfer de olamadım....şuan hangi surectesin canim..inşallah güzel sonuçlar alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…